Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wczoraj zresztą też
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12486294#comment-12486294
hehe
1
nie mogę przestać, jestem za dobry
https://zapodaj.net/images/2426d3725c0da.jpg
https://zapodaj.net/images/8e631591cd9d4.jpg
1
@Deviler ale za to jak flicknął thora (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@tomek8756 hmm.. a gdyby tak zrobić obraz z paznokci pewnej legendarnej rąsi?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Shear007 utopią się
8
z takim strzelaniem luczo się nie musi obawiać o strzelanie goli córce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@LS i ile im strzelili
3
@draxidox co to za noname? to już @Luciano99 jest bardziej znany od tego kozłowskiego
15
@Colon jedni z najlepszych na swojej pozycji, nikt im nie dorówna w kryciu przeciwnika
1
Messi wszedł w kolaborację z fortnajtem
https://zapodaj.net/images/65e15ad79f1a6.jpg
@Encore ty tam w fortnajta grasz, a mówiłeś że skinów fajnych nie masz to akurat dla ciebie coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MesQueUnClub_87 @Deviler https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12486294#comment-12486294
hehe
0
mój lukaku i mertens w fifce lubią to
0
mój lukaku i mertens w fifce tego nie lubią
1
@tristan87 można lać na naszych
0
@Encore Japonia i Kostaryka wychodzą z grupy, potwierdzone info
5
@Faro no to co @BarcaInfo.. last dance?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@okiemtypera_lucaxx95 ostatnim razem się tak uśmiałem jak baba z wąsem w kabarecie wyszła
0
@Sysia11 po 3 kolejce arabiarze i argentyniarze bedo mieli po 6 pkt, a lewus będzie gryllowany za karnego w pierwszym meczu, potwierdzone info
1
@pt9 ty sam jesteś słaby, staty jak abedi pele którego mam i chodzi jak malina na skrzydle, a ten chodzi po 250(po crashu z czarnego piątku) czyli ta sama cena co messi(teraz zawyżona przez icon sbc) i nie wyjeżdżaj mi z jakimiś kartami typu savio za 15k bo to placki ze statami na papierze, a messi ma wszystkie traity i unikalną sylwetkę w grze, + tempo i stamine, na skrzydełko jak znalazł
0
@cchesterr43 to ręka szejka z la bamby
6
its frajdej deeeeej
https://zapodaj.net/images/e1094d5f05d8e.jpg
https://zapodaj.net/images/9adf04dd59f5b.jpg
https://zapodaj.net/images/8001ee4ad4bab.jpg
https://zapodaj.net/images/62739326e6dbf.jpg
https://zapodaj.net/images/cc97118d03dbb.jpg
2
te kocie ruchy, te gesty rękami
0
prawdziwa dżangyl gerl a nie jakaś podrabiana
0
400 kilo żywej wagi wchodzi do oktagonu proszę państwa, ależ to będzie ciężka walka
1
@Mario96w @JimMorrisonFCB @Striker striker nie mógł się oprzeć
https://zapodaj.net/images/7b92e1f7923ae.png
0
@JimMorrisonFCB ch1 m1 za dozo, mam maskę, patrz jaki seksiak
https://zapodaj.net/images/1ec54c912a9c4.jpg
0
no i po bagiecie
1
@JimMorrisonFCB dawaj za dozo
0
no i bagieta się wziął za sędziego