Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LambiPL są gry w które się nie gra na konsoli tylko na pc i na odwrót, pierwsza z brzegu FIFA
0
@LambiPL zagram, odpalę sobie na emulatorze na złomku za 15k
0
@Archie ja dałem 2200 miesiąc temu to raz, dwa mówimy o wersji z napędem
1
@Janiama Walia 1:0
1
@LambiPL chwalicie się exami, z których jakieś fajne można policzyć na palcach jednej ręki, ja się nie chwalę exami tylko całą biblioteką z grami bo są w game pasie, assassiny, nfsy, twd, star warsy, fify itd itd, wszystko za mniej niż wy płacicie za 1 grę, wystarczy zrobić tricka z subskrypcją wielomiesięczną
1
@CryMeARiver no to wydaj klocka więcej na konsole i 300+ na grę którą przejdziesz w tydzień, a potem graj w to co xboxowcy ze świadomością że jesteś kilka tysi w plecy bo za każdą grę bulisz 300+ xD
Ps. Na wyłączność nie równa się najlepsze, a tych waszych exów wartych uwagi jest tyle co kot napłakał
9
@Aureczek że Xbox ma game passa i jest tysiaka tańszy
3
@LionelM95 w kamionkę niech wsadzi i do beczki
0
@Encore za moich czasów miałeś lepszy
0
@Criss18Barca nie zagrałeś meczy
0
@agaFCB nie, złapałem się biurka
1
@agaFCB pytał czy bolało jak spadłaś z dachu
0
nie warto było, nie warto było zrobić nic
2
trzeba anulować
6
bezczelny nurek
1
ależ benchman broni dostępu do bramki ghany
0
co się benchman ucieszył że w końcu nie na benchu xD
4
@DaPidejpi ty tam uważaj żebyś znowu dla jaj nie zaznaczył konta do usunięcia bo tera będzie dapidejpipejpi
3
@Danny Gaucho dawno swojego zdjęcia z ramblowskiej zp nie widział
0
Czyli specjalnie przegrał
3
Nunez niezły flop
1
Mamo kup mi villę,
mamy villę w domu
villa w domu: ferran
0
@Pawel13sz embape lalalala embape
2
@DaPidejpi dwie żółte i czerwona?
0
@esem91 dyskusja o dwóch zbanowanych w 1 poście?! ^^
1
@Janiama Szwajcaria 2:0
12
@gumaz odpadliśmy w chwili gdy Argentyna przegrała
2
@prokofiew z Nawałką zdziałaliśmy w 2016
19
@Janiama Niemca to oni mogą po kasku uderzyć, a nie pokonać Hiszpanie
0
@Encore no fajny fajny, jednak nie tak fajny jak ten
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)