40

Hah Messi mówi że to zostanie między nimi, a lewus wychodzi i mówi słuchaj kurłła było tak xDD

1

@Kgorecki2500 do dupy te swapy, 3x20x84+ i uj wielki

0

@SkN perez posmarował

4

@arasz1819 śmieszkujo z Messiego dopóki ten nie zaczyna ich przestawiać po kątach w meczu, akcja za akcją :)


0

@skubi99 głupszego porównania nie mogłeś wymyślić?

0

@IronSanHybrid raczej niewiele o tobie, jak to jest dzielić poglądy z najmanem, najmanie?

7

Ci co bronią Polskę za dzisiejszy mecz mogą sobie przybić piąteczkę z najmanem, on też zadowolony z naszej gry

2

@MESSIah16 i był tam taki paweł ale potem pojechał już do domu

0

@IronSanHybrid przyjedzie do barceloniarzy jakieś elche beton fc i zrobi to samo i będziesz pisać co innego

4

enrique ostatnio podsumował takich betoniarzy jak my i mu lajkowaliście

0

dla hiszpana właściciela to lewus szczela, dla pana niemca też, a dla polaka rodaka to nie szczeli

2

@Abominacja argentyniarze i poloniarze, ale jedna bramka argentyny bądź meksyku wywala poloniarzy

0

jendza na dobicie meczu

0

vamos, po manite !!!!!!!!!!!

3

gooooooooooooooooooooool

0

meksyk jeszcze jedna i czesio robi bum?

0

czesio i jego zmiany.. ^^

1

manite czas zacząć

1

gooooooooooooool

3

a krychowiak w szatni pewnie gada że o to chodzi panowie, to mu się podoba

4

argentyna się bawi, jadą z plackami

0

ale z nami jadą, w końcu wpadnie i się zacznie

1

@Mario96w jest to poświęcenie, na które byłem gotów

16

@Kessie nie zobaczy bo nie ma mikroskopu elektronowego

0

@FCB24 armagiedon

1

@Mario96w avatar dowodzi że jestem szejkiem z La bamby którego stać na ekskluzywne biurka i złomki za 15k, nie to co was, plebsów

0

@Emhyr tam jeszcze ławki nie grzał

11

@Sulimo kurczak to nie ryba żeby z niego ości wyciągać, nie se obgryzie kurłła, w dupach się poprzewracało, za moich czasów to się jadło kury razem z piórami i przegryzało jajkiem ze skorupką, a nie tak jak teraz skubią jak jakieś baby czy inne lpg

3

Gdy zakładałem klub w fut w fifie 13 to nie wiedziałem jak nazwać klub i mi randomowo nazwało Buenos Aires FC, nie miałem wyjścia - zostałem amigosem i już wtedy wiedziałem że 9 lat później podejmę jedyny prawilny wybór za kim być podczas meczu Polska-Argentyna czyli za jedynymi którzy mogą coś ugrać, a więc za Argentyną. Nasi to niech się cieszą, że wgl w grupie byli.

1

@PatrychoO gothic już 20 lat temu przewidział że lewusa trzeba bić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?