Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
Hah Messi mówi że to zostanie między nimi, a lewus wychodzi i mówi słuchaj kurłła było tak xDD
1
@Kgorecki2500 do dupy te swapy, 3x20x84+ i uj wielki
0
@SkN perez posmarował
4
@arasz1819 śmieszkujo z Messiego dopóki ten nie zaczyna ich przestawiać po kątach w meczu, akcja za akcją :)
0
@skubi99 głupszego porównania nie mogłeś wymyślić?
0
@IronSanHybrid raczej niewiele o tobie, jak to jest dzielić poglądy z najmanem, najmanie?
7
Ci co bronią Polskę za dzisiejszy mecz mogą sobie przybić piąteczkę z najmanem, on też zadowolony z naszej gry
2
@MESSIah16 i był tam taki paweł ale potem pojechał już do domu
0
@IronSanHybrid przyjedzie do barceloniarzy jakieś elche beton fc i zrobi to samo i będziesz pisać co innego
4
enrique ostatnio podsumował takich betoniarzy jak my i mu lajkowaliście
0
dla hiszpana właściciela to lewus szczela, dla pana niemca też, a dla polaka rodaka to nie szczeli
2
@Abominacja argentyniarze i poloniarze, ale jedna bramka argentyny bądź meksyku wywala poloniarzy
0
jendza na dobicie meczu
0
vamos, po manite !!!!!!!!!!!
3
gooooooooooooooooooooool
0
meksyk jeszcze jedna i czesio robi bum?
0
czesio i jego zmiany.. ^^
1
manite czas zacząć
1
gooooooooooooool
3
a krychowiak w szatni pewnie gada że o to chodzi panowie, to mu się podoba
4
argentyna się bawi, jadą z plackami
0
ale z nami jadą, w końcu wpadnie i się zacznie
1
@Mario96w jest to poświęcenie, na które byłem gotów
16
@Kessie nie zobaczy bo nie ma mikroskopu elektronowego
0
@FCB24 armagiedon
1
@Mario96w avatar dowodzi że jestem szejkiem z La bamby którego stać na ekskluzywne biurka i złomki za 15k, nie to co was, plebsów
0
@Emhyr tam jeszcze ławki nie grzał
11
@Sulimo kurczak to nie ryba żeby z niego ości wyciągać, nie se obgryzie kurłła, w dupach się poprzewracało, za moich czasów to się jadło kury razem z piórami i przegryzało jajkiem ze skorupką, a nie tak jak teraz skubią jak jakieś baby czy inne lpg
3
Gdy zakładałem klub w fut w fifie 13 to nie wiedziałem jak nazwać klub i mi randomowo nazwało Buenos Aires FC, nie miałem wyjścia - zostałem amigosem i już wtedy wiedziałem że 9 lat później podejmę jedyny prawilny wybór za kim być podczas meczu Polska-Argentyna czyli za jedynymi którzy mogą coś ugrać, a więc za Argentyną. Nasi to niech się cieszą, że wgl w grupie byli.
1
@PatrychoO gothic już 20 lat temu przewidział że lewusa trzeba bić