Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bocheno1 jak nie odwołasz swoich słów to zakładam ci ankietę
1
@Emhyr przy Neymarze Jr a przy madryciaku junior ;x
1
@Janiama Chorwacja 2:1
0
Gdyby nie ta parówa vinicius to może i bym im kibicował, ale tak to za Chorwacja
0
@paweldunajecfcb takich też potrzebujemy, ale do innych czynności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@gumaz salto
0
Komentarz usunięty
0
@pszczola04 czego nie wiesz
0
@Ghostface to niezłe składy, sam eusebio jest więcej warty xD
2
@VegetaPolska by móc się dać upokorzyć kolejnemu villainowi, tak to cały on
1
@wpwelement długo będziecie jeszcze tą legitną, wcale nie ustawioną złotą piłkę la bamby szykować? Memy się same nie zrobią
2
@Kamilos84 nie wiem, nie pamiętam, nie było mnie, ni panimaju
0
@Ghostface wołasz o skład, a swoim nie świecisz gołodupcu
0
@Deviler kibice czego? Nie za długo na słońcu siedziałeś?
2
@VegetaPolska mówisz o tym karaluchu co mu zakończył karierę jak bi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) "już nigdy nie będę się bił" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@VegetaPolska masz na myśli tego vegete co to zawsze był słabszy od goku i co się spłakał jak go biała zamrażarka zbiła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Dembouz1899 pudzian / strongman
1
@Ojciec5tkidzieci i czego kasujesz chamie
0
@Ojciec5tkidzieci hmmmmm (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@Sinirsey napisz lepiej jaki nick miałeś wcześniej i jak mi odpisywałeś pod postami biurkowymi ;*
0
@RomanHoffer punkt g u facetów znajduje się w dupie, nazywa się prostata, po jej naciśnięciu beniz staje nawet jak ci się nie chce, czy instrukcje są niejasne?
3
@RomanHoffer trzeba wsadzić palec w dupę, nacisnąć na prostatę i konar znowu płonie, wiem bo @Danny Gaucho mi opowiadał że mu to pomogło
1
@Bulbazaur17 sezony są dla słabych
0
@Ghostface nie martw się, kiedyś się dorobisz na lepszy, ale póki co musisz się zadowolić tym swoim ssącym ;x
1
@Ghostface @Comfortable_ nie podniecam się kapciami za 1,4 mln, wolę takich za 2mln+
https://zapodaj.net/images/62739326e6dbf.jpg
nie to co wy, biedaki (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@Ghostface wyrazy spuczucia
1
@Miszcz Textu FCB haalandinho cały czas jest w mecie
0
@Deviler nie
0
@Encore byś padł po wyskoczeniu z autobusu
1
@Jakchcesz uczy ją sam johnny sins