Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@VegetaPolska a jak ci mówiłem żebyś poćwiczył na szamankach w m1 to nie
1
@Nano22 się nie mówi przepraszam, tylko się mówi z drogi śledzie nano jedzie
1
@osa91 to jest toooooooo
2
@antymadridista100 oddalam
2
@Emhyr @Luciano99 szykuje się fucha w nowej zelandii, szlugi
3
@Luciano99 dokładnie tak andrzeju, najgorsi są ci andrzeje
1
@Worny najlepszy jest olisadebe, a jak dobrze wiesz mam rację
6
@wpwelement weno odholuj cymbała za bramę, robi prowo i kasuje
https://zapodaj.net/images/353b314bb793c.jpg
0
co to miało być? przecież to żółta jest dla perisicia
2
@PatrychoO czekajo na karne
2
kurłłaaaaaaa blisko
4
Laporta balasie ty tam lepiej patrz i myśl jaką dźwignie na Messiego zaciągnąć
0
jak łysy ogarnie, to City będzie chodziło Alvarez-Haaland-Mahrez
10
@VegetaPolska ty to możesz podtrzymać bycie singlem co najwyżej
2
W półfinale przeciwko finaliście ostatnich mistrzostw świata, a w finale prawdopodobnie przeciwko zdobywcy ostatnich mistrzostw świata, a benchmani i tak swoje że łatwa drabinka xD ale ich będzie bolało
1
kurłłaaaaaaaaaaaa jak to nie wpadło
1
dawaj karnego kurłła ręka była
0
Lautaro who??????????????????????
0
Messi gooooooooooool lolololololooooooooooooooooooo
1
@Janiama Argentyna 2:1
0
@Emhyr neymar i mbappe na odwrót
2
@Mario96w tera to jakaś popierdółka a nie kohel
0
@Kinginiesta somsiady w ryk, a szejku już ma uncensored wersję hehe
7
@cris2706 ty tam uważaj bo burger niejedną karierę tu skończył
#pamiętamy
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11143254
3
@Medium mogłoby na tego @Kessie i @Deviler jeszcze napadać
8
@michal26 to może być mukowiscydoza
3
@lucas/catalan szybki sposób na
1
@VegetaPolska tylko pamiętaj, jak jakaś baba będzie cię tam zaczepiać to ty jej sweter na łeb, bomba w oko, fast attack
1
@Bocheno1 przykro mi ale odkąd wszedłem w konszachty z elemelentem mam zp w kieszeni, teraz to na mnie ją ustawiają
0
@LS nie miałem, ale widziałem blacked na ph