Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 nie, wolę ikone w ciemno zrobić
3
@Deviler bbc, wiem bo @Danny Gaucho mi mówił
3
@Encore no jak tak stawiasz sprawę to trzeba im podlinkować to
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-4929791
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7628735
0
@DzikiGD cavani, suarez, alves
0
@kuz tyle to tam uj, mam 1 opłatę zamiast dwóch
6
@Kgorecki2500 na śpd mówisz? typa z def. awareness 66? xD pozdro tam w squad battles na amatorze
0
@HighestInTheRoom a co masz lepszego od abonamentu? Podpisujesz umowę z operatorem najlepiej na 2 lata, wybierasz komórę i rata ci się wlicza w opłatę za telefon i po 2 latach znowu bierzesz nową komórę. Mi z wszystkimi bajerami i najlepszym internetem wychodzi 119 miesięcznie, to dla ciebie majątek? ;x
0
@MesQueUnClub96 ty
1
@Medium phi, komórę to ja mam na abonament
0
@J4no już tu kiedyś był taki jeden co stopę wstawił, do wujka nie miał numeru, a xboxa za odkurzaczami schował.. o tatuażu i kanarach nie wspominając
1
@Deviler 12700k
3
@Rust_Cohle a wam nic tylko opierdzielanie kiełbasy w głowie
0
@Medium 7k za grafe to ma być dół? xD
1
@TheNekro94 ja mam, a somsiad nie ma hehe
4
@kuz https://zapodaj.net/images/669f97716740a.jpg hehe
1
@Deviler saper pójdzie, nie wiem jak z pasjansem
1
@Deviler w gothica ;f
1
@fcbarcafan19 jakiego pada, ea ma wywalone jajca na fife na pc, nie ma tam turniejów, mają osobny rynek, są tam trainerowcy itd itd
1
@fcbarcafan19 są gry w które się nie gra na pc, pierwsza z brzegu fifa
1
@Comfortable_ nie muszę, jestem za dobry ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ @IronSanHybrid do dzisiaj nie może się pogodzić z porażką w statki
0
@Kidd a bo wy myśleliście że ten avatar to na mundial? nie nie, avatar je dla was, żebyście wiedzieli kto je szejk na la bambie
1
@Zoker jaki ryż, odkąd mam złomka za 15k nie muszę grzać w domu, nie muszę też gotować na gazie bo mam złomka, takie oszczędności
1
@Deviler chyba do palenia wtyczek przy komputrze
https://www.benchmark.pl/aktualnosci/powazny-problem-z-karta-geforce-rtx-4090-nowe-zlacze-zasilania.html
1
@Deviler nosz kurłła mówię ci
https://zapodaj.net/images/669f97716740a.jpg
0
@Deviler taka za 7k
4
@Rust_Cohle boli cię że mam pieniądze, takie są fakty
2
@Kidd i powiększony zestaw z maca, a co kurłła
7
@VamosRakieta patrz kurłła
xklocek, biurko, klawa, myszka, monitor, złomek, słuchawki, wszystko jest
https://zapodaj.net/images/1599eebc2e97b.jpg
https://zapodaj.net/images/5ea46b667f7de.jpg
https://zapodaj.net/images/3fb7af3b2748d.jpg
https://zapodaj.net/images/bd9e142b5c7ac.jpg
https://zapodaj.net/images/64b20b3fff93f.jpg
w międzyczasie nabyłem jeszcze golarkę i szczoteczkę elektryczną
https://zapodaj.net/images/15158d9644a55.jpg
a w drodze są jeszcze dwie rzeczy (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°) stay tuned
0
@Faro czyli znowu elemelent ustawił
1
@Jakchcesz no i to jest kandydat xD