2

Wszyscy najeżdżają na czesia że blokuje dziennikarzy, nie zapominajmy jednak kto położył pod to podwaliny na rambli

https://zapodaj.net/images/f112ed868f087.jpg

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@gumaz czesio ma mental jak kohel, zablokować i po sprawie xD

3

@Luciano99 ja jestem ultimate sigmą, gardzę takimi babsztylami, jak się zaczęła ocierać to musiałem się wytrzeć, już jej miałem sweter na łeb zakładać i fast attack bombe w oko sprzedać ale ochrona mnie zatrzymała

2

@Kinginiesta rummikub

0

@Draks[FCB] pyknij se w raymana 2, a potem w raymana 3

2

@gumaz sweter na łeb, bomba w oko, fast attack

1

@IronSanHybrid tak właśnie myślałem że ci się spodoba

0

@Jackazz no jak nie chcesz jak będą nowe pancerze itd

2

@Kessie ty mi lepiej powiedz jak @Bocheno1 wyrwał @AnnaMarianna i @Sysia11, czyżby szkoła @Emhyra

0

@Jackazz same dlc jest za krótkie

7

@Barca_Big_Moment xavi rozważa przedłużenie busquetsa i roberto
[@nokurłłamówięci]

2

@Encore no chyba że zacznie robić reusa na mundialu

7

@Luciano99 nie uwierzysz na czym twój dozorca @Kessie przyłapał @Bocheno1 z @macio_944 tuż po tym jak ostatnia gala lucka zeszła z anteny, już miał światła na hali gasić kiedy TO zobaczył na monitoringu


1

@Luciano99 także ten

3

za 2 dni free next gen update wieśka, na steamie jeszcze przez 18h promka -80% na wieśka 3 goty, niecałe 3 dyszki

https://store.steampowered.com/sub/124923/

5

@Emhyr i jak on ma dobrze grać jak się skupia na duperelach, out razem z jego obrońcami

1

@RobiS a kowalki trzeba jeeeeeeeee jak w metinie

0

@kiper09 ten next genowy wiedźmin prezentuje się naprawdę nieźle, nowe questy, nowe historie, nowe zakończenia, to jest to


2

@Kessie nie przedrzecie się przez barierę

3

@Deviler jakiego forda, to @Danny Gaucho zostawił u mnie na placu fure, bo mu się podjazd zapadł od śniegu, ja jeżdżę ekskluzywnym passeratti b8, a po biurka do @Luciano99 mówiłem wam

13

@mekston pisał też o szacunku do zachodzącej gwiazdy benchmana, a dzień wcześniej "Missi"

10

@Sulimo sam się zaczipuj

1

@Janas11224 ciekawe skąd na to pienionżki, w końcu jest tylko jeden szejk z La bamby

5

Kurłła ale napadało śniegu, zajebiście

26

Z jednej strony świetnie że Portugalia odpadła, a z drugiej zajebiście. Oby Messi wygrał mś i utkał benchmanów raz na zawsze.

0

@Kgorecki2500 otóż tak, mogłem wywalić ten niewymienny fodder co mnie blokował na scheweinsteigera, byłby większy pożytek

0

@Kgorecki2500 chyba jak przeciwnik pada odłoży

6

@Mario96w ja tam idę do @Deviler i @Kessie z obietnicą biurka za odśnieżanie, a po wszystkim odsyłam do @Luciano99 po odbiór, a on im żeby poczekali do jutra i tak codziennie - zawsze działa, jeszcze się nie pokapowali hehe

0

@Kgorecki2500 puyol i alba w pieruny, kounde do składu i na 3 śo

3

@Kgorecki2500 z dwójki pedri - kounde to się bierze w fifce kounde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?