3

Gdy zakładałem klub w fut w fifie 13 to nie wiedziałem jak nazwać klub i mi randomowo nazwało Buenos Aires FC, nie miałem wyjścia - zostałem amigosem i już wtedy wiedziałem że 9 lat później podejmę jedyny prawilny wybór za kim być podczas meczu Polska-Argentyna czyli za jedynymi którzy mogą coś ugrać, a więc za Argentyną. Nasi to niech się cieszą, że wgl w grupie byli.

1

@PatrychoO gothic już 20 lat temu przewidział że lewusa trzeba bić

0

@AFA90 4 lub 4 lub 5? szanse maleją jak nie chcą grać w 11

1

@Kgorecki2500 nawet jak trafiasz to przegrywasz, do 19 był informem ;x

1

@El dominatore a to dopiero początek moich zalet

2

Jutro lewus znowu będzie miał okazję sobie popatrzeć jak wygląda złota piłeczka, coś czego nie dostał i nie dostanie już nigdy

1

@Esteban_ tak spieprzyli uncharted jego niepasującą mordą

0

@4drian0 drożyzna jest, a spadek piechotą nie chodzi

0

@4drian0 skutecznie razi prądem, potwierdzam, z rodzicami powinien sobie poradzić

1

@Janiama Ekwador 1:1
Holandia 3:0

4

@Pedri16Future strzelą, ale benchmano złoży protest że to on je strzelił, a piers potwierdzi

1

@Kessie co to za kalumnie, jego ojciec siedzi w pierdlu i teraz się szlaja po osiedlu, ja gnoja tylko klapkiem pogoniłem bo mi z piwnicy słoiki wynosił

2

@gaucho104 jestem znajomym piaska

17

Jak FIFA nie odda mi bramki to pójdę powiedzieć piersowi morganowi
- benchmano penaldo 2022

2

@masq polska albo sukces, wybierz jedno

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrychoO na lewym monitorze będę oglądał mecz z heather night, na prawym mecz z jenna j ross, a na tv mecz z gabbie carter, liczę na wiele bramek

19

a mur na granicy z meksykiem to messi budował

12

@Danny Gaucho nie ma dowodów że fifa wiedziała że benchman ma włosy na głowie

23

ależ benchman musiał być in the mud, najpierw włosa nie zaliczyli, potem pena dostali a ten go zdjął

1

@Kengo trzeba łapać i rzucać

1

@Kgorecki2500 Kratos be like: *Trzeba go ostatecznie rozpieeolić bo się cham odradza*

0

zesrali się metr przed kiblem

19

- Odchodzę i nie wiem kiedy wrócę
- I arrivederci roma

1

@kamilkrycha rummikub

1

@Janiama 0:0

0

@DonMatteo901 mmmmmmm

8

@Deviler wszystkie dobre trafy przejąłem ja, dla ciebie został złoty firmino w duplikacie - niewymienny

6

@Encore ja jestem bliżej ramblowskiej złotej piłki niż messi mls

0

ledwo co wyszedł ostatni god of war, a tu już przecieki z następnego, majo rozmach


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?