2

@Encore i skiny są nawet, somsiad nie poznaje cie

2

@Encore prosze prosze somsiad, pewnie ino w trybie bez budowania co hehe

0

@Sau_Ron na brak bramek narzekać nie można - nie powiedział żaden Polak

0

@eydeem fajne armory

1

@Rust_Cohle kolejność była taka: zarzucałeś mi że cię zgłaszam wtedy kiedy tego nie robiłem, ale że tak ładnie reagowałeś to zacząłem, no i dalej już poszło, dałeś piękny koncert, doprowadziłem cię do tego, że zrobiłeś wszystko to co mi zarzucałeś ;)

1

@Rust_Cohle mówiłem że zmiękniesz i nie wyczymiesz ;x

1

@Rust_Cohle to mówisz że dałeś mnie do ignorowanych kohel? cholera, dziwnym trafem za każdym razem mi odpisujesz ;x

2

@Rust_Cohle rok 2023, kohel prowadzi zaciekłą dyskusje z samym sobą po tym jak wszystkich innych już dał do ignorowanych

0

@clyde poważna firma to i poważne rozwiązanie, a nie jak te nieudaczniki z EA, janusze in the mud

25

xDDDD napiwno

0

@ronni37 było wiadome od początku, to nie są nieudacznicy jak EA

1

@AmigoBlancos wam się oczy otworzą dopiero gdy Najmanowi zamkną

5

@Faro weź rozbieg imienia Najmana

1

@barcelonaLM i bardzo dobrze, nieudacznicy nigdy tam nie powinni trafić

0

@Rewolucja123 pod siebie na myśl o xavinecie

1

Frankowski jednak nie na utrzymanie wyniku tylko na dobicie nas

0

frankowski na utrzymanie wyniku

3

tu nie ma co grać, tu trzeba dzwonić

3

cholerny meksykański casillasoneuer

0

messi szczelył to tera lewus spieprzy

1

argentyna też prowadziła po karnym, a potem 2 szybkie i do domu

4

do przerwy zniszczyliśmy meksyk 0:0, kto by pomyślał

1

@Sulimo jak niedźwiedź w kredens

0

@Janiama bez Pazdana to się nie uda

0

@GeraltzKatalonii nie ma ręki?

0

@Lisek mecz zamknięcia tzw

0

Oficjalnie, dzisiaj gramy mecz zamknięcia ;x

1

Czyli jednak dzisiaj gramy o wszystko xD

4

@Deviler nie myśl więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?