Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore i skiny są nawet, somsiad nie poznaje cie
2
@Encore prosze prosze somsiad, pewnie ino w trybie bez budowania co hehe
0
@Sau_Ron na brak bramek narzekać nie można - nie powiedział żaden Polak
0
@eydeem fajne armory
1
@Rust_Cohle kolejność była taka: zarzucałeś mi że cię zgłaszam wtedy kiedy tego nie robiłem, ale że tak ładnie reagowałeś to zacząłem, no i dalej już poszło, dałeś piękny koncert, doprowadziłem cię do tego, że zrobiłeś wszystko to co mi zarzucałeś ;)
1
@Rust_Cohle mówiłem że zmiękniesz i nie wyczymiesz ;x
1
@Rust_Cohle to mówisz że dałeś mnie do ignorowanych kohel? cholera, dziwnym trafem za każdym razem mi odpisujesz ;x
2
@Rust_Cohle rok 2023, kohel prowadzi zaciekłą dyskusje z samym sobą po tym jak wszystkich innych już dał do ignorowanych
0
@clyde poważna firma to i poważne rozwiązanie, a nie jak te nieudaczniki z EA, janusze in the mud
25
xDDDD napiwno
0
@ronni37 było wiadome od początku, to nie są nieudacznicy jak EA
1
@AmigoBlancos wam się oczy otworzą dopiero gdy Najmanowi zamkną
5
@Faro weź rozbieg imienia Najmana
1
@barcelonaLM i bardzo dobrze, nieudacznicy nigdy tam nie powinni trafić
0
@Rewolucja123 pod siebie na myśl o xavinecie
1
Frankowski jednak nie na utrzymanie wyniku tylko na dobicie nas
0
frankowski na utrzymanie wyniku
3
tu nie ma co grać, tu trzeba dzwonić
3
cholerny meksykański casillasoneuer
0
hah mówiłem xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12465402#comment-12465402
0
messi szczelył to tera lewus spieprzy
1
argentyna też prowadziła po karnym, a potem 2 szybkie i do domu
4
do przerwy zniszczyliśmy meksyk 0:0, kto by pomyślał
1
@Sulimo jak niedźwiedź w kredens
0
@Janiama bez Pazdana to się nie uda
0
@GeraltzKatalonii nie ma ręki?
0
@Lisek mecz zamknięcia tzw
0
Oficjalnie, dzisiaj gramy mecz zamknięcia ;x
1
Czyli jednak dzisiaj gramy o wszystko xD
4
@Deviler nie myśl więcej