2

@Messibestplayerintheworld dokładnie, siostrę też wynajął

0

@Rust_Cohle ale ty masz szczęście, trafiasz kozaków którzy byli kozakami przed patchem, no ale wleciał patch i już nie są xD

3

@Kessie a to dobrze powiedziałeś - miałeś, obiecałeś załatwić biurko, a przyniosłeś krzesła i do tego połamane, więcej z tobą w interesy nie wchodzę

5

@Luciano99 w końcu znalazł kogoś w swojej wadze i swoim wzroście, duma

2

@Pasiak jak ogrzewam gazem tylko po grochówce

0

@Barca1992 a mówiłem idź spać ;x

2

@4drian0 a ty się gapisz w ekran i się cieszysz choć nic nie rozumiesz, ta? ;x

2

@Barca1992 nie warto, idź spać

0

@Uukasz_93 sam se wal w probierza

2

@Criss18Barca no to lecimy

0

@HighestInTheRoom był jakiś 3 filmik?

0

@jedrek7000 a za tydzień po mundialu

1

@pinasmeister bo ci nikt nie wyszedł na remisie

0

to niezły update pokazujący winy i przegrane
https://zapodaj.net/images/acacb508a937c.jpg

win 4 pkt
przegrana 1 pkt
pokazuje 2-2 i 13 pkt gdzie ja mam 3-1 ;x

2

@Deviler tylko marcin najman odpowiedział na wyzwanie @Danny Gaucho o tytuł łysych, ale chcieli kogoś w zamian i padło na ciebie

5

@Deviler podobno @Luciano99 postanowił cię wytransferować do mma vip

0

@Bobert_Kubicki ten drugi

1

@Peszko07 a on miał to samo co aguero czy coś innego?

1

@Deviler jak widzę że idziesz sam na sam to niechcący wychodzę przy remisie, jak leci piłka do pustej to ups konsola mi się wyłączyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

13

@Encore co za bezczelny benchman

0

@sila101 na haalanda tak, na reszte nie ;x

1

@bartekvisca ja tam zawsze szanowałem tych lpg

0

@ptrx i bardzo kurłła dobrze

1

@MESSIah16 jaki szacunek, jak już chciał odejść kilka razy ale go nie puścili xD

3

@Herato kontuzja mentalu

0

@Danny Gaucho na pewno? pewien polak rodak zrobi mu sanki i się skończy babki sranie

0

@DonMatteo901 @Nano22 twoja idolka

0

@pt9 chyba tydzień temu, bo po ostatnim patchu to już wcale ;x

1

@Rust_Cohle ahaha take the L

1

@nvidd zostały już tylko te po 700

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?