Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
najeżdżacie na gikiewicza że wynosi z szatni, a on się po prostu wzorował na benchmanie
20
zwolnijcie z tymi tekstami o benchmanie bo nie nadążam lajkować
13
@Encore top level? xDD
2
benchman się obsrał wielkiej barcy szawiego więc się upewnił że nie zagra
5
milik > benchmano penaldo
7
oby manu go nie puściło za free, albo ktoś płaci grube siano(czyli nikt) albo na trybuny do końca sezonu
4
@Janiama w zniczu pruszków
0
@norbi77 trzymaj się tam @VegetaPolska
44
ledwo alonso dołączył do barcy i już araujo rozjechał babe, fati rozjechał chłopa..
2
@arasz1819 ciężko o gorszych
0
@Encore izi win united
0
@FCB24 jak komuś może się dobrze grać w ten badziew, najgorsza fifa ever
0
golarka głowicowa czy foliowa?
0
@kondzix2115 fife
0
@Demazo i ten niepowołany tomori xD
0
@Rewolucja123 czyli ile ;x
0
@NeKenI
1
@patrykzmc2000 szok, niedowierzanie, konsternacja.
0
@ptrx zwykły fodder
0
@Rust_Cohle nie wyczymiesz kohel, nawet na bloku widzisz że napisałem post i nie ma opcji żebyś go nie odsłonił, nawet tu to zrobiłeś ;x
0
@Encore powiedz mu że w mogę w każdej chwili zobaczyć czy mnie farmazon ignoruje wchodząc w wiadomości xD jest tam taki fajny znaczek
https://zapodaj.net/images/100e442a9f178.jpg
ale niech dalej udaje że nie widzi, ja wiem że widzi i starczy xD
2
@Rust_Cohle synek, liverpool poza pucharami będzie
4
@Rust_Cohle napiwno
0
@Rewolucja123 w sensie kupa?
0
@Kessie komu się to podoba? szajs
3
ale sobie liżą
1
@Emhyr dla bonusów to ja się nawet ożenię
1
@Medium body pluje, mental zlizuje - to moje hasło, dobre nie?
1
@Medium ano zeza przy robieniu wira miecza rzeczywiście masz większego, jak można tak nie trafiać to ja nie wiem
2
@Medium niestety nie mogę tego samego powiedzieć o tobie, dlatego nam nie wyszło