1

@clyde astrologowie ogłaszają miesiąc wzrostu IQ

0

rudy znowu się nie dostał

0

hejterzy frenkiego in the mud

0

rudy w strachu już

0

ale rudy dostanie na pyre

1

@Bocheno1 wy biedaki pewnie nawet na 2 kartach nie możecie bo wam się złomki grzeją przy 2 kartach w przeglądarce hehe

1

4

@PartidarioCatalan a więc to wina Pique, Pique out!!!!

2

no i po lwie

0

lew upada po raz drugi

0

przewrócił się bez ciosu xD

1

ciekawe w jaki sposób dziś postanowi przegrać daruś

0

jak przydzbanił lewus

3

jaki kurs na czerwoną dla Pique? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@John_Doe no i? zatrzymałeś się na gali numer 1 czy internet explorer?

0

@IronSanHybrid tu natan, tam dżoana, chyba będzie z tego brajan i dżesika

3

dżoanie xD

0

@BellaCiao 0 lagów

2

to niezły natan xD estetycznie zbiera na łeb

0

@pt9 eto w żadnej fifie jeszcze nie wpasował się w gameplay

1

@cris2706 teraz to odleciałeś

0

@pt9 cicho, niech się natnie, potem strzeli focha i przestanie grać xD

0

@Rust_Cohle leci do składu? ty myślisz że będzie za 100k do zrobienia? xD dodaj 800k

0

@IronSanHybrid lew to może zaskoczyć najwyżej w sposobie w jaki przegra

0

@TheNekro94 po odpaleniu na telefonie naprawia się na pc ;x

0

co to miało być ;f

0

lesnar z lashleyem się zaczyna jbc

0

@Rust_Cohle masz w serie a dzika, ale słabe pracowitości
https://www.futbin.com/23/player/48489/zambo-anguissa
osimhena już masz więc się łączy
https://www.futbin.com/23/squad/1745412

0

@czółkovsky dembele gra na ls?

0

@czółkovsky wyznacznikiem LS jest Coman, dla mnie najlepszy left winger w grze zwłaszcza na old genie ;f

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?