Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde astrologowie ogłaszają miesiąc wzrostu IQ
0
rudy znowu się nie dostał
0
hejterzy frenkiego in the mud
0
rudy w strachu już
0
ale rudy dostanie na pyre
1
@Bocheno1 wy biedaki pewnie nawet na 2 kartach nie możecie bo wam się złomki grzeją przy 2 kartach w przeglądarce hehe
1
@Bocheno1 to co trzeba
https://zapodaj.net/images/409e79b786b88.jpg
4
@PartidarioCatalan a więc to wina Pique, Pique out!!!!
2
no i po lwie
0
lew upada po raz drugi
0
przewrócił się bez ciosu xD
1
ciekawe w jaki sposób dziś postanowi przegrać daruś
0
jak przydzbanił lewus
3
jaki kurs na czerwoną dla Pique? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@John_Doe no i? zatrzymałeś się na gali numer 1 czy internet explorer?
0
@IronSanHybrid tu natan, tam dżoana, chyba będzie z tego brajan i dżesika
3
dżoanie xD
0
@BellaCiao 0 lagów
2
to niezły natan xD estetycznie zbiera na łeb
0
@pt9 eto w żadnej fifie jeszcze nie wpasował się w gameplay
1
@cris2706 teraz to odleciałeś
0
@pt9 cicho, niech się natnie, potem strzeli focha i przestanie grać xD
0
@Rust_Cohle leci do składu? ty myślisz że będzie za 100k do zrobienia? xD dodaj 800k
0
@IronSanHybrid lew to może zaskoczyć najwyżej w sposobie w jaki przegra
0
@TheNekro94 po odpaleniu na telefonie naprawia się na pc ;x
0
co to miało być ;f
0
lesnar z lashleyem się zaczyna jbc
0
@Rust_Cohle masz w serie a dzika, ale słabe pracowitości
https://www.futbin.com/23/player/48489/zambo-anguissa
osimhena już masz więc się łączy
https://www.futbin.com/23/squad/1745412
0
@czółkovsky dembele gra na ls?
0
@czółkovsky wyznacznikiem LS jest Coman, dla mnie najlepszy left winger w grze zwłaszcza na old genie ;f