Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 sweet home alabama
https://x.com/benitoperrea/status/1574523076343128111
6
@Nano22 a za rok będzie grał Leo Goatssi, czaicie? Goatssi hehe
0
@Gaz gardziłem? cały czas grałem na xboxie w fife, bo w fife się nie gra na pc, ale co ty tam możesz wiedzieć :)
ps. za 15k
0
Stary łobuz nocą, nic dziwnego że Gomez kazał ich.. znaczy się Gomez nic nie wiedział
2
Da się wrócić na old gena w fifie po odpaleniu jej na new genie? Czy już cały czas będzie to gunwo się wyświetlać
https://zapodaj.net/images/e462d16d97a2f.jpg
2
@AnnaMarianna może się natknął kiedyś na szamankę w metinie która w rzeczywistości była wojem body lv 33 i teraz woli dmuchać na zimne
5
@Encore gdyby było w 2 stronę to by mówił że oni się skupiają na graniu a nie sędziach
10
@AnnaMarianna za sprzątaczkę, ale żeby było realistycznie to musisz posprzątać
3
@Aragorn33 ja też nie uznaje wyników ramblowskiej złotej piłki
0
@BorzyKrzys czyli wszystko jak należy
8
@Faro a tu za co ci dali?
0
@PawkoFCB nie jest
1
@IronSanHybrid poczekaj aż cię @Luciano99 do swojej rezydencji zaprosi
1
@PawkoFCB benzema to taki placek że hej, miałem go ale był takim klocem że poleciał w sbc
0
@Rothan1 hokejowe to dopiero teraz są ;x
0
@Criss18Barca coman/insigne
0
@BorzyKrzys a konkretnie?
0
@Luciano99 grunt że liverpool i real w dupe, a barca do przodu, tak trzeba żyć
1
@Rust_Cohle pozwolę sobie ciebie zacytować
Nie rób głupka z @Moderacja i @wpwelement :) żegnam.
0
@Rust_Cohle skoro już zawołałeś @Moderacja @wpwelement to chciałbym panów z moderacji odesłać do tej dyskusji
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12379771#comment-12379781
albowiem wywiązała się tam dyskusja o zbanowanych która jest tu surowo zabroniona, za którą siedziałem zresztą niesłusznie już raz, a jest to już drugi raz kiedy pan @Rust_Cohle to robi po swoim unbanie
0
@Rust_Cohle obawiam się że w tej sytuacji to ty się dowaliłeś do @MesQueUnClub96, a ja bana dostałem za prowokacje, a nie za teczki, bo za teczki mnie jeszcze nigdy nie banowali także ten
0
@mekston mecz o pieniądze
0
Da się to obejść czy jestem już skazany na tego syfiastego new gena?
https://zapodaj.net/images/e462d16d97a2f.jpg
2
@Lionel_Messi10 pewnie że tak ;)
4
@Emhyr dla uzupełnienia składu jak najbardziej, pedri-frenkie-thiago i gavi niech się ogrywa dalej
4
Komentarz usunięty
1
barca wygrywa po doliczonym, real przegrywa mimo rekordowego doliczonego, to są właśnie te detale
0
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 i konsternacja
43
@Kuuba77 ale nie mówimy teraz o viniciusie