2

6

@Nano22 a za rok będzie grał Leo Goatssi, czaicie? Goatssi hehe

0

@Gaz gardziłem? cały czas grałem na xboxie w fife, bo w fife się nie gra na pc, ale co ty tam możesz wiedzieć :)
ps. za 15k

0

Stary łobuz nocą, nic dziwnego że Gomez kazał ich.. znaczy się Gomez nic nie wiedział


2

Da się wrócić na old gena w fifie po odpaleniu jej na new genie? Czy już cały czas będzie to gunwo się wyświetlać
https://zapodaj.net/images/e462d16d97a2f.jpg

2

@AnnaMarianna może się natknął kiedyś na szamankę w metinie która w rzeczywistości była wojem body lv 33 i teraz woli dmuchać na zimne

5

@Encore gdyby było w 2 stronę to by mówił że oni się skupiają na graniu a nie sędziach

10

@AnnaMarianna za sprzątaczkę, ale żeby było realistycznie to musisz posprzątać

3

@Aragorn33 ja też nie uznaje wyników ramblowskiej złotej piłki

0

@BorzyKrzys czyli wszystko jak należy

8

@Faro a tu za co ci dali?

0

@PawkoFCB nie jest

1

@IronSanHybrid poczekaj aż cię @Luciano99 do swojej rezydencji zaprosi

1

@PawkoFCB benzema to taki placek że hej, miałem go ale był takim klocem że poleciał w sbc

0

@Rothan1 hokejowe to dopiero teraz są ;x

0

@Criss18Barca coman/insigne

0

@BorzyKrzys a konkretnie?

0

@Luciano99 grunt że liverpool i real w dupe, a barca do przodu, tak trzeba żyć

1

@Rust_Cohle pozwolę sobie ciebie zacytować
Nie rób głupka z @Moderacja i @wpwelement :) żegnam.

0

@Rust_Cohle skoro już zawołałeś @Moderacja @wpwelement to chciałbym panów z moderacji odesłać do tej dyskusji
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12379771#comment-12379781

albowiem wywiązała się tam dyskusja o zbanowanych która jest tu surowo zabroniona, za którą siedziałem zresztą niesłusznie już raz, a jest to już drugi raz kiedy pan @Rust_Cohle to robi po swoim unbanie

0

@Rust_Cohle obawiam się że w tej sytuacji to ty się dowaliłeś do @MesQueUnClub96, a ja bana dostałem za prowokacje, a nie za teczki, bo za teczki mnie jeszcze nigdy nie banowali także ten

0

@mekston mecz o pieniądze

0

Da się to obejść czy jestem już skazany na tego syfiastego new gena?
https://zapodaj.net/images/e462d16d97a2f.jpg

2

@Lionel_Messi10 pewnie że tak ;)

4

@Emhyr dla uzupełnienia składu jak najbardziej, pedri-frenkie-thiago i gavi niech się ogrywa dalej

4

Komentarz usunięty

1

barca wygrywa po doliczonym, real przegrywa mimo rekordowego doliczonego, to są właśnie te detale

0

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 i konsternacja

43

@Kuuba77 ale nie mówimy teraz o viniciusie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?