2

@barti_VEB97 jak się jakiś menel dobija do drzwi w bloku, albo drze morde bo go baba nie chce wpuścić to zaraz ktoś wychodzi na klatkę spacyfikować gościa, na dobry początek wystarczyło mocniej mordę drzeć, takie piski jak ona to pod blokiem gówniarze wieczorami robią dla jaj i nikt na to nie reaguje, a wgl to tam ktoś z nią chyba jest w tym oknie, nie wiem bo ujowa jakość

0

@bartekvisca najlepiej wyciągnąć telefon i nagrywać

7

@Rewolucja123 a baran nagrywa zamiast coś zrobić

2

@Deviler raum

0

@Rewolucja123 już po ptokach

0

@Encore popsułem chłopa i teraz pisze jakieś dziwne rzeczy, chyba obiecał coś w odwołaniu albo się obraził na mnie ;x
a co do lwa - co ty, nie ma tylu głupków co by chcieli z nim walczyć

0

jak z dubielem pojechał xD

0

@Rust_Cohle xD to nie jest koncert życzeń, na rambli mogę pisać do kogo chce

0

dymy na fejm ememej

0

@kuz a idź zapytaj somsiada czy ma cukier pożyczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Rust_Cohle ale w squad battles na amatorze was nie połączy

1

0

@TR3YWAY wezmę od somsiada jak już pójdzie, a potem mu powiem że ktoś mu gwizdnął znicze

4

@TR3YWAY pewnie jakiś liverpooloniarz zgłosił, kto to mógł być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@BorzyKrzys ciężka sprawa, musiałby się ogolić i założyć mundurek szkolny @MesQueUnClub96

0

0

@Survier mógł napisać niechętnie

0

@MesQueUnClub96 ta szamanka 23 lv to pewnie też ty, co

0

@Ojciec5tkidzieci tylko gra trzymała poziom, 1 i 2 część a potem to już też kupa

0

@Dembouz1899 to jest napoli, 100mln+

1

@marcin62 specjalnie na tą okazję zainstalowałem wiedźmina 3

7

@Herato ochoa

1

@John_Doe daj namiary żebym wiedział gdzie się przejść wieczorem

0

@TheNekro94 za mało w biedrach ma

0

@kubaa2002 od 30 to się oferty zaczynają, a nie za 30

3

@ranger3120 niestety nie moja waga, może @Luciano99 się skusi

2

@TheNekro94 no ale jednak mieli cavilla, a tera nie bedo mieli cavilla ;x

1

@Darkin nie za 30, tylko oferty się zaczynają od 30

0

Cavill odszedł z Wiedźmina? Z Wiedźmina chociaż miał kto odejść, z rings of pała nie ma kto odejść bo wszystko majo do dupy ;x

0

@KacperVEB pamiętam jak wczoraj jak bartomeu jej gwizdnął torebkę przy wszystkich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?