Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Khajio z cieniem
0
@Miracle_aligner fejsbuczku? Ty chory króliku
3
@AmigoBlancos Messi i Neymar forma mutant, Mbappe też i madrycioki w strachu, łaaa
33
@Rastafarnianin covid
2
@HighestInTheRoom zajebiście silną, nie to co liverpooloniarz
0
@HighestInTheRoom już nie jesteście w stanie mnie sprowokować, jestem ponad to
0
#BiurkarzNieOdpuszcza #MistrzEdycji #HejterzyInTheMud
9
@AmigoBlancos hehe, nie myślałeś żeby się zapisać do kabaretu
0
@FCB24 dla kogoś co nic nie trafia to lepszy jest gold coman, na old genie każdy rożny to była jego bramka jak nie ze łba to z przewrotki
2
@Kgorecki2500 2 słabszej, nie bez powodu jest za darmo
5
@GeneralXavi lepiej nikim niż liverpooloniarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@JimMorrisonFCB poczekam.. jak dadzą za free na epicu tak jak GTA 5 ;x
5
@GeneralXavi zapłacę ci jednego zielonego, tylko nie przefiertol na głupoty
1
@Luciano99 oszczerstwa, ja do takich firm nie aplikuje co z góry widać że kręcą szwindel
1
@Danny Gaucho panie, ja jestem operator koparki, jak mówią kop to kopie, jak nie to nie, niech się gumowiec martwi
1
Każą wybierać kamień no to wybieram, przyjeżdżają białe kaski i mówią gumowcowi że na odwrót plan trzymał, i teraz to co wybraliśmy koparką i wywoziliśmy wozidłami mamy zwozić i plantować na nowo xD tak trzeba żyć, jak kiedyś rure pod ciśnieniem rozdupcyłem to nie wiedzieli co za rura bo na planie nie mieli xD
2
@Medium odpracowywuje dług za konfe
2
@Popitek12 studia? jakie studia, są rzeczy ważne i ważniejsze
0
@xVENUMx czytaj La bambe
0
@Rust_Cohle na cdm nim graj bez zgrania, najlepiej tam chodzi, wiem bo też go trafiłem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Toretto hit to może by był rok temu, teraz to będzie bicie jednostronne liverpoolu
0
Komentarz usunięty
0
@HERORICH2 wątpię
0
@TheNekro94 i to jeszcze nie koniec, stay tuned
1
@Hubsao skąd on wgl się wziął
1
@jeyx77x panie, czy ty chcesz żeby ten trymer za tobą chodził do usranej jak za mną biurko?
1
@Pawci023x totw środa, promo piątek, zadania i sbc codziennie
0
@matirix20 o piniendze
0
@PatrychoO renato lubisz? pewnie dlatego że ostatnio zleakowali jego big dicka
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@AmigoBlancos ty też nie jesteś taki jak inni i dotrzymasz słowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)