1

@Lionel_Messi10 włączyć jakiegoś ferrana w transfer z dopłatą i brać

4

@Kessie tego błazna

7

@DaPidejpi a może po prostu lubi takie klimaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://media.tenor.com/nx1bmB_KyMcAAAAC/ishowspeed-shake.gif

4

@MesQueUnClub96 oglądasz tego błazna? wszystko jasne

0

@KmN idź pod sejm, może kupią

1

@gorgota raphinha na ps, de bruyne śpo, casemiro z kessie na śpd, morientes z ławki za de bruyne, trezeguet z ławki za haalanda
https://www.futbin.com/23/squad/1731713

0

@pt9 chyba oszalałeś żeby grać w piątek o 19 gdzie wszyscy wchodzą sprawdzić promo

0

@PatrychoO to już lepiej zrobić duet higuain-insigne ;f

1

@gorgota grałem w tej fifie przez chwile moją ulubioną formacją 4-3-1-2 i mnie wuj strzelał bez skrzydłowych, a ty chcesz na 3 napastników grać ;x 4-2-3-1 najlepsza formacja i tyle

0

@Roobo pan son według jupiterów jest słabo grywalny

0

@Kozinho. no teraz to przesadzili

1

@Mario96w ja nie mam, ale znam kogoś kto też nie ma

1

@PatrychoO bo lewemu nawet lenghty nie pomaga, jest klocem

1

@Rust_Cohle niegrywalne karty wysoko ocenione, szajs do przepalenia

1

@Kessie menelaosy dwa

7

@Luciano99 pewnego razu w warszawce

1

@Kgorecki2500 nie marnuj foddera na lewego

0

@Medium amirah adara niezła tenisistka

8

@Emhyr nie robił poważnych błędów? Lel

0

@Rust_Cohle widzimy się wieczorem kohel hehe

1

@gumaz idę dalej spać

7

@Miracle_aligner dokładnie, Shakira czy nie Shakira jajca zawsze były w pogotowiu

0

@bartekvisca pół patyka

0

@Rewolucja123 zeszła mu

3

@Kgorecki2500 kto trzyma bramkarza na ławce, lel

0

@tbas aż się inni wyleczą, skąd wiesz że leczenie się nie skomplikuje u innych?

0

@Vebrol gomez też nie wiedział


2

chłop mógł chociaż poczekać aż się inni wyleczą ;f

2

@Sulimo cegła cegła cegła cee

3

@Khajio ty się śmiejesz a kurs na cień jest 1,01, tobie zaś dali kurs aż 21,37

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?