Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
swoją drogą jak on to zmieścił tam ;d
0
@MesQueUnClub96 a wy co somsiady, dalej złoty carrasco? (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
4
łapcie somsiady na pocieszenie
https://zapodaj.net/images/32d8bc8d5e25d.jpg
hehe (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@BellaCiao już się pocieszyłem
https://zapodaj.net/images/32d8bc8d5e25d.jpg
;x
0
człowiek sobie wstał z drzemki, odpala wynik a tu lewus czerwona i 1:0 w dupe xD z powrotem do spania, elo
3
@Kszysiek7 ty odstaw te biopaliwa, dobre?
0
@matirix20 a to dobrze napisałeś, był
0
@Pedri16Future a to tylko jedna z jego wad
0
@adambijax od kohela nie bierz bo robi karty jakie lubi a nie te dobre ;x
0
@Zoker tylko te o których nie wiem, a nie wiem tylko o tych, których pijane gumowce na planie nie poznaczyli
0
@Zoker wstaje 4:50 a kładę się jakoś między 2 a 3 więc mi tu nie świruj
1
@vangoor niestety nie, ale słychać było w oddali jakieś dziwne dźwięki, coś jakby madrycioki w ryk poszli
0
wyszedłem se na balkon na szluga, a wróciłem z piłką meczową, co za pszypadeG
3
madrycioki w ryk
0
dobra to włączam
0
a madrycioki w ryk
0
@Walker ty też znasz francuski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Antimadridista_WR został w Barcelonie bo jest lepszym klubem od United i bardzo dobrze że się nie dał wypchnąć bo dopiero teraz ludzie przejrzeli jak dużo on daje
7
@Kessie poszli po rozum do głowy, też bym to sprzedał w cholerę
1
Haha, liverpooloniarze in the mud
2
Komentarz usunięty
0
@Danny Gaucho tym bardziej że to podał jakiś bi
0
@Jarema2000 rada: kup konsole, FIFA nie jest na pc
4
@Deviler do pana akurat nie oddzwonimy, proszę pakować szczoteczkę w tornister i za bramę
0
@Krystian_mix nigdy go nie było na rynku tylko w sbc
0
@Krystian_mix na futbinie ci pisze sbc price
0
@Rl9k1nG żegnam ozięble, a żebyś nadepnął na LEGO
6
@wasacz zw
0
No i po sportowcu roku
0
@Encore pics or didnt happen