Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kessie nie ma pszypadGów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@VegetaPolska odpal metina, podbij do jakiejś szamanki, nabierz doświadczenia, bo inaczej to to nie pójdzie, a i pamiętaj że co druga szamanka to seba z sąsiedniego osiedla
1
@VegetaPolska xD no masz, ulżyj sobie
Alina Henessy
4
@Criss18Barca bzdura, znikają tylko te zwykłe różowe z zegarem na karcie
0
@PatrychoO pocieszają pececiarzy kartami hero? ;x
0
@damianex10 jak epic sax guy to..
19
najwyższy czas skończyć farmazonić że gavi daje więcej od frenkiego
1
@Medium no przecież przyszwendał się do tego fame, to teraz się musi pokazywać żeby waleczki mieć
4
@koksik2700 co ta guwniara z paletkom sobie myśli, że robercikowi sportowca roku zawinie czy co?
0
@HighestInTheRoom biurko przyszło z podkładką na całe biurko :*
0
@Striker
0
@TR3YWAY jak się chcesz pobawić to se kup to
https://prod-api.mediaexpert.pl/api/images/gallery_500_500/thumbnails/images/28/2860981/Samochod-PEPPA-PEP06059-zestaw.jpg
0
@czółkovsky hah, dopiero co był pół miliona, zara będzie 100k
1
@Kgorecki2500 hehe
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12432483#comment-12432483
0
@MesQueUnClub96 jak nie ma, jak jest
1
skąd to zwątpienie
https://zapodaj.net/images/5bcd9dc2155db.jpg
3
co tam somsiady hehe
https://zapodaj.net/images/10fd312e0cbdf.jpg
1
@Kamilos84 no ta, a ja już tasiemca na wina polski na mundialu złożyłem..
0
@czółkovsky (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@IronSanHybrid ale za co?
0
@Rl9k1nG los ci podpowiada że do fify tylko konsola
0
@czółkovsky ch1 m1 za dozo
0
@PatrychoO to będą karty live jak otw czy po prostu jeden upgrade?
4
w rolnictwie mu nie wyszło to oddelegowali go do czegoś do czego się nadaje
https://pbs.twimg.com/media/FhSTR9tWYAAdp3g?format=jpg&name=small
do trzymania kija
1
@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 powiesz mu że bez zezwolenia na walke u lucka to idziesz go sprzedać matce
0
@MesQueUnClub_87 a ja jestem znajomym piaska i mam paszport polsatu
3
@Damian11 kepa to się nadaje do orania pola
0
@PatrychoO wam, biedakom
0
@MesQueUnClub_87 na futbinie to ja też sobie mogę zrobić
0
@gumaz hamuj chuck