0

@Hasszz lel, coraz lepsze te telewizory xD

0

@MesQueUnClub_87 w koparce też klima chodzi więc mi przykro, że ci rujnuje wyobrażenie o koparkach xD

0

@MesQueUnClub_87 chyba plejstejszyniarzom, microsoft to jednak microsoft, cicho i chłodno :*

1

@Rust_Cohle nie lubisz zimy bo liverpooloniarze cały czas na minusie w tabeli i wam zimno

0

@MesQueUnClub_87 czyli w deche

0

@Kgorecki2500 a jak po polsku będzie brum brum ;x

0

@FcPortoFan1999 ten dziadek to chyba już tylko laskę może zrobić

10

@tomek8756 złodzieje

3

@tristan87 mental siadł

0

@Hasszz tv ma mieć gamepass? xD game pass jest na xboxie, ty tam możesz mieć najwyżej zdrapkę z kodem aktywującym game pass na xboxie, ale xboxa musisz mieć, a 4 zł jest tylko za pierwszy miesiąc

17

@LionelM95 przestań czochrać włosy na łbie to przestanie

1

@Rewolucja123 wystarczyło benchmana posadzić

1

@Kgorecki2500 ta, tera udawaj że nie wiesz xDD ten twój christensen też pewnie już useless

1

@Kgorecki2500 tak tak, jeszcze kohela na mine wpuszczałeś xD

4

@hayek w końcu skrzydłowych nie doganiają 60 tempowe placki ;x

5

minutka ciszy dla barceloniarzy pokroju @Kgorecki2500 którzy zrobili w fifce sbc o lewusa i zasłaniali się tym że jest lenghty, bo właśnie EA spatchowało lenghty xD

5

Tymczasem komisja odwoławcza: oh no, anyway

4

@maroon xD pamiętny hejtpark

0

@MesQueUnClub96 dlaczego sam sobie ciśniesz, przecież cię wyręczamy

1

@Sau_Ron rope

1

@ArterkHD najlepsza jest amirah adara

0

@tomek8756 w Polsce rządzą prywaciarze

7

@tomek8756 nie zmieni wysokości wynagrodzenia? Powiedz to tym co mają stawki godzinowe xD

1

Komentarz usunięty

5

@D10SLEO nałapać lwów i nazbierać kijów

0

@MesQueUnClub_87 to jaka goli na zero ;f

0

@don'T.R.I.P.e nic nie potrzebują, sędziują tak jak mieli powiedziane, dla Realu

0

@Solmyr w sensie ta foliowa?

0

@Gitarkafcb no i co dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?