0

jak ramblowską złotą piłkę ustawiali to siedzieliście cicho

0

No i co hejterzy, szybki przelew przesłałem żeby anulowali i cyk dalej jestem w typerze u janiamy

0

@Kessie no i cyk anulowałem bo mnie stać

0

No i uj, po janiamowskim typerze, nie warto było

1

@Deviler tym McDonaldzie co z niego krzesła powynosiłeś?

0

@Mroziu ale katar rozdupcy rywali w grupie o panie, xavineta nadchodzi

2

@Kgorecki2500 musiałem się dostosować avatarem do ceny mojego biurka, niech ludzie wiedzą kto jest szejk na la bambie

15

Prawdziwi barceloniarze dzisiaj za katarem, ale im szawi ekipę zmontował, zara będzie xavineta

1

Ja wiem że Freeman od dziecka był stary, ale jednak mundial w katarze dał radę go bardziej postarzyć.

0

łaka łaka eeeeeeeeeeeeeeeee

1

o cholera, poszukiwacze, trzeba odkopać sworda

1

@Janiama Katar 1:0

1

@Deviler to nie śnieg, tylko kohel zarzucił grzywą na dachu

0

@Pawci023x stoichkov, benzema był gówniany jeszcze przed patchem nerfiącym lenghty podobnie jak lewy zresztą

11

@PatrychoO bez kitu, nawet bluzy pod kurtkę nie zakładam teraz jak wychodzę tylko normalnie kurtka na koszulkę i jest git, a te wymoczki już srają że im zimno xD

8

@kuz to masz lipne ubranie w takim razie ;x

0

@Rust_Cohle dalej udawaj że ignorujesz moje posty misiu :*

38

@Janas11224 chyba ci co wolą się gotować w upale bez możliwości schłodzenia, teraz się możesz ubrać

0

@Kgorecki2500 useless i overpriced

1

@ranger3120 i tak obejrzysz, pierwszy jest top i tyle

6

@VegetaPolska umiejętności rozwalenia klubu od środka, kibicuje wam

0

baba się buja na firance na tym move xD

20

@VegetaPolska kibicuje wam z całego serduszka żeby benchman do was trafił

1

@Lola120 messi w pierwszym obowiązkowo

2

nawet w szachy benchman przegrywa

1

@AllBundy na priv pisałeś co innego

1

@Kessie @AllBundy za tyle to nawet cumshotem na ciebie nie strzele

0

@Rust_Cohle w tych paczkach nie ma hero ani ikon, a te eventowe są do dupy teraz

1

@kubix05 odkąd kupiłem złomka za 15k już nie muszę grzać w domu, nie muszę też gotować

0

@NismoFCB na xboxie masz game pass, zadaj sobie pytanie czy wolisz regularnie aktualizowaną o nowe gry bibliotekę(masz tam assassiny, twd, fify, nfsy itd itd) czy parę exów które prędzej czy później i tak ograsz na pc na emulatorze(i na które będziesz rzucał ponad 300zeta za sztukę), xbox ci mogę powiedzieć że jest niesłyszalny, uruchamia się w sekundy, gry wczytuje w sekundy, jest tysiaka tańszy i ma lepsze pady niż te od ps, prosty wybór jak dla mnie, no i ma praktyczną budowę, łatwo zmieścić poziomo jak i pionowo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?