1

1

@TheNekro94 ostatni raz się tak uśmiałem jak Iga rakietę w traktor wystrzeliła, następny proszę

0

Jaka golarka lepsza, głowicowa czy foliowa?

0

@Kakixbarca więc bukujesz jeszcze szybciej bo kibicujesz barcy a nie lewusowi co nawet sportowca roku nie umie wygrać z jakąś guwniarą z paletkom

0

@Kgorecki2500 masz tyle fajnych opcji w swapach to bierzesz jedną z najgorszych bo barceloniarz, gdzie masz x alternatyw na śo z laliga za bezcen

1

@IronSanHybrid łan tu sri efeem, łan tu sri eremerefeem

1

@Ojciec5tkidzieci to miłe że na podstawie prawdziwych wydarzeń w twoim mieście zrobili inscenizacje


2

perez posmarował na ancelottiego to laporta nie zaciągnie dźwigni dla lewego?

7

2

2

@draxidox ale urwał

1

@Kgorecki2500 właśnie ogrywam w game passie origina, potem odyssey, i już teraz wiem że te nowe mechaniki są do dupy, oby w mirage wrocili do tego co się skończyło bodajże na syndicate?

0

@yoodash b marvin b a potem nwctrinity

3

@Culers guwniara z paletkom się machnęła i jej rakieta wyleciała i pierdut w traktor

0

@Iniesta8i sprzedam 10 zł w banknocie za jedyne 100 zł przelewem, oferty priv

2

0

@pikass14 ale to musisz puścić synchro z toporami i lekką, nie zapomnij też taranów

0

@Ls0811 w plemiona

0

@MateuszGotowka99 ta jasne, po papier idziesz, mnie nie oszukasz

2

ja już zakolejkowałem pikinierów i mieczników na następne 7 dni żeby się robili, zastanawiam się czy nie kupić premiuma żeby było szybciej ale to i tak muszę zagrodę powiększyć

0

@jacobFCB jak nie wiadomo? boty będą nominować bi do złotej piłki, to jest wiadome od dawna

0

@Rust_Cohle dziwne że ty nie robisz zapasów papieru na wypadek gdyby cię ktoś kiedyś zgłosił xD

1

@Khajio i ręczniki papierowe bo trzeba będzie walić w skarpe.. znaczy co

17

@Danny Gaucho o to chodzi, tam nie będzie musiał pytać o zgodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tomek8756 najwięcej czego?

0

@Kgorecki2500 powiedziałbym że zmarnowałeś tokeny na jedną z najgorszych opcji w swapach ;x

0

@Striker brudne to ty masz myśli, rąsia jest czysta

2

@MesQueUnClub96 niestety ja już mam innego kandydata, za największe zesranie się na rambli, if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kidd rok temu lewus zajął wysokie miejsce, ale coś czuję że w tym roku guwniara z paletkom
go prześcignie

13

Lata mijają, a za miesiąc boty znowu będą nominować bi do ramblowskiej złotej piłki ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?