Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker cicho tam wymoczku, zacenzurowałeś janiaka na picsie
0
w assassins creed origins jak się podpalisz to da się to jakoś przetrwać? bez skakania do wody ;f
3
@Ojciec5tkidzieci tylko niech tam uważają bo to niebezpieczne tereny są, @IronSanHybrid stamtąd przemycał zdjęcia ester
0
@Striker a chcesz zobaczyć w kisielu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Luciano99 reportuje kohela
2
@Kondziubarca czyje życie? ;x
0
no hejka somsiady
https://zapodaj.net/images/78204151c0554.jpg
hehe
1
@Zoker i po co janiaka zamazałeś
0
@eydeem jakim nieśmiertelnym? od pierwszej części w god of war się zabija bogów ;f i od początku się do kratosa zwracają mortal xD
0
@Hasszz to napisz jeszcze co konkretnie jest wygodniejsze xD bo waga się nie zmienia, kształt pada się nie zmienia, w xboxie masz wymienność od ręki a w ps jej nie masz
1
@Hasszz różnica jest taka że jak się rozpieprzy to z xboxa możesz ją wymienić od ręki, a od ps jak padnie to możesz wymienić całego pada albo rozkręcać wszystko śrubokrętem i wydać tyle samo co na akumulatorek od xboxa, pozdro że szary niedzielny gracz to będzie potrafił zrobić bez rozwalenia pada ;x
4
@Mateusz19961889 https://www.blasty.pl/upload/images/large/2017/08/tato-zrobilem-sobie-tatuaz_2017-08-02_20-49-58.jpg
0
@Hasszz idź farmazonić gdzie indziej
https://www.xbox.com/pl-PL/accessories/batteries-chargers/play-and-charge-kit
jest też mnóstwo akumulatorów za +- 50zł które są na zasadzie tej zaślepki na baterię, po prostu ją zamieniasz z akumulatorem
0
@barcanawieki ekwador i tak nie wygra, a zarobić sobie można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MesQueUnClub_87 no kurłła, jak nie jak tak, lecę chiesą na skrzydle i nikt nie dogania, drybling też jest lepszy
1
@DragonxNF a do xboxa musisz? ;f możesz go podłączyć kablem takim jak ładujesz telefon, a możesz też wziąć zestaw z akumulatorami co trzymają po naście h i sobie tylko wymieniasz, jedne się lądują a drugimi grasz
1
@MesQueUnClub_87 wstrzymaj się bo właśnie wszedł patch który sprawił że lenghty już nie wyprzedza wszystkich, skrzydłowi znów potrafią biegać itd., na xboxie patch już wleciał
1
@ptrx trzeba was trzymać na dystans, wy cheaterzy z pc'ta
1
@DragonxNF xboxa wgl nie słychać, uruchamia się w sekundy, gierki wczytuje też w sekundy, po przesiadce z XO niebo a ziemia
1
@ronni37 na xboxie masz game pass, są assiassiny, twd, nfsy, fify itd itd, na ps masz raptem kilka exów które prędzej czy poźniej sobie ograsz na pc na emulatorze
0
@MesQueUnClub_87 co, nazostawiałeś paczek, nic nie trafiłeś i kończysz karierę jak kohel? kohel już wrócił do fify xD
8
@Ali3231 correa był niepowołany? lol
0
@Kgorecki2500 Tera może będzie grywalny, ale i tak nie warty ceny
5
@dawidor9 darude sandstorm
32
@Vampir707 źródło: no kurłła mówię ci
0
@tristan87 ta gala co już nawet kriszczianu nie nagradza? ;x
1
@Mario96w cicho bo jeszcze rzucą 6 w pieruny żeby patchować 4 xD
1
@Mario96w czytałem kiedyś że jakaś zabugowana była to nawet nie szukałem ;f
0
@Mario96w jest w game passie? bo w sumie 4 też nie ograłem ;d
0
@Rust_Cohle xD