Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Medium mówię o tych nieudacznikach z lewusem na czele, bo argentyniarze to biorą majstra
4
Mecz o wszystko, potem o honor, a na koniec mecz zamknięcia
0
@HighestInTheRoom śpi to się na nocce
0
@mrboom do biurka wymagane są odpowiednie kwalifikacje, Glik nie da rady
3
@mrboom ambulans go zabierze już na rozgrzewce zamiast w 7 minucie?
0
@escarabajo nie tak ostro bo cię jeszcze "doda" do ignorowanych xD
6
@KmN no to nigdy
0
@ForcaBarca12 nie, ja odpalam tylko w 69 minucie a w 70 już wyłączam
9
ależ frenkie wyjaśnia hejterów co go sprzedawali przed sezonem, coś pięknego
2
@arasz1819 uważaj bo cię "doda" do ignorowanych xD
0
@agaFCB musisz wiedzieć kto jest szejk na la bambie, kogo stać na ekskluzywne biurka
1
Jacy Barceloniści.. Barceloniarze
7
@JimMorrisonFCB chyba nie słyszeli o mieście Łodzi, gdzie nawet psom chodzenie szkodzi
5
Nie powiem że mam lepszy avatar od was, ale to prawda.
4
@fart to ten co mu firanka spadła
0
@Rewolucja123 wczoraj miałeś xavinete, i jeszcze 2x będziesz ją mieć
18
@Pawci023x wytrawne?
2
@don'T.R.I.P.e odpal se katar to zobaczysz xavinete, niezłą im ekipę szawi zmontował
0
@Foro nfsu2 mimo wszystko top 1
0
@czosnekfcb a normalnie byś chciał trening oglądać? ty chory króliku
17
@mrboom tymczasem manzano: potrzymaj mi gila
20
@doc rooney widzę przybrał jak wisła pod kielcami
11
chłopowi firanka ze łba spadła
5
yhym, Messiego też chciał podpisać
1
nie no szawi out bo nam zrobi to samo z barcą
1
@AmigoBlancos pozostałe 64% sędzia miał piłkę
6
@Matheu12 budować łagr
2
lol, on go dotknął wgl? tamten przyaktorzył
1
ewidentyny faul napastnika ekwadoru, karny dla kataru!
1
jaki karny, panie sędzio czysto było
ps. sprawdź stan konta