4

@Medium mówię o tych nieudacznikach z lewusem na czele, bo argentyniarze to biorą majstra

4

Mecz o wszystko, potem o honor, a na koniec mecz zamknięcia

0

@HighestInTheRoom śpi to się na nocce

0

@mrboom do biurka wymagane są odpowiednie kwalifikacje, Glik nie da rady

3

@mrboom ambulans go zabierze już na rozgrzewce zamiast w 7 minucie?

0

@escarabajo nie tak ostro bo cię jeszcze "doda" do ignorowanych xD

6

@KmN no to nigdy

0

@ForcaBarca12 nie, ja odpalam tylko w 69 minucie a w 70 już wyłączam

9

ależ frenkie wyjaśnia hejterów co go sprzedawali przed sezonem, coś pięknego

2

@arasz1819 uważaj bo cię "doda" do ignorowanych xD

0

@agaFCB musisz wiedzieć kto jest szejk na la bambie, kogo stać na ekskluzywne biurka

1

Jacy Barceloniści.. Barceloniarze

7

@JimMorrisonFCB chyba nie słyszeli o mieście Łodzi, gdzie nawet psom chodzenie szkodzi

5

Nie powiem że mam lepszy avatar od was, ale to prawda.

4

@fart to ten co mu firanka spadła

0

@Rewolucja123 wczoraj miałeś xavinete, i jeszcze 2x będziesz ją mieć

18

@Pawci023x wytrawne?

2

@don'T.R.I.P.e odpal se katar to zobaczysz xavinete, niezłą im ekipę szawi zmontował

0

@Foro nfsu2 mimo wszystko top 1

0

@czosnekfcb a normalnie byś chciał trening oglądać? ty chory króliku

17

@mrboom tymczasem manzano: potrzymaj mi gila

20

@doc rooney widzę przybrał jak wisła pod kielcami

11

chłopowi firanka ze łba spadła

5

yhym, Messiego też chciał podpisać

1

nie no szawi out bo nam zrobi to samo z barcą

1

@AmigoBlancos pozostałe 64% sędzia miał piłkę

6

@Matheu12 budować łagr

2

lol, on go dotknął wgl? tamten przyaktorzył

1

ewidentyny faul napastnika ekwadoru, karny dla kataru!

1

jaki karny, panie sędzio czysto było
ps. sprawdź stan konta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?