Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 coman
0
@Ghostface xDDD fati to kapeć i takie są fakty, pozdro biedaku
https://iv.pl/images/2d6a1a1564f5f3dc99005708c697ca9a.jpg
0
@Ghostface savio ma lepszy staty od fatiego i kosztował 15k, a nie top topów ;x a igła i insigne git
0
@Kgorecki2500 zrób higuaina i insigne, lepiej na tym wyjdziesz
2
@FCB24 zrób sobie lepiej igłaina, już mi uratował mecza a wchodzi z ławki, albo dorzuć insigne i do pierwszego składu
0
@AlexDark00 i słaby
https://www.futbin.com/23/compare/48746/48528
savio za 15k lepszy od tego fatiego i do tego nie ma pozycji LS
15
ehh ci liverpooloniarze
https://zapodaj.net/images/194f327534005.jpg
1
@Rewolucja123 no co tam somsiedzie, skąd to zwątpienie
1
@Bocheno1 Gilbert to ten kopacz co się ukrywa w jaskini nad starym obozem, ot co
0
@mrboom https://forum.benchmark.pl/forum/9-komputery-zestawy-komputerowe/
tu sobie załóż temat
0
róbcie igłaina bo ta cena to śmiech, z ławeczki dwie brameczki i uratował mecza
https://www.futbin.com/23/player/48743/gonzalo-higuain
1
@Luciano99 na szczęście kohel pisał że woli grać tylko tymi których lubi, więc dobry fodderek do sbc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Sulimo po tym jak wykończyłem mentalnie kohela musiałem zmienić podejście xD
1
@Sulimo
8
@PatrykBarcelona kaloryfer
9
@IronSanHybrid odpaliłem pierwsze zdjęcie i muszę ci powiedzieć somsiad, że przybrałeś w biedrach jak wisła pod kielcami
0
@Muszynianka chyba tobie somsiad
0
strzykawy w szyje się opłaciły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
niech se idzie na trąbce pograć a nie do mma
0
@Sergio_Devils darude sandstorm
1
@WiernyKibic2012 gra na bramce
0
komentator każe mu spieprzać xD
3
łysa pała wypluła ochraniacz pod sędziego żeby przerwał, a sędzia ma to w dupie xD
1
@IronSanHybrid do pasuta gadała żeby pod hotel wyszedł ;x
0
no i już się zaczął przewracać ;x
0
ciekawe w której rundzie, czy raczej sekundzie się anal przewróci bez powodu
0
dziwne że czub w kiecce nie wyszedł
0
hejter do hejtowania a nie mma
0
stop z dyktaturą tańculi!
0
już po jajach kopie janusz jeden, do biedronki a nie do mma