1

0

@Ghostface xDDD fati to kapeć i takie są fakty, pozdro biedaku
https://iv.pl/images/2d6a1a1564f5f3dc99005708c697ca9a.jpg

0

@Ghostface savio ma lepszy staty od fatiego i kosztował 15k, a nie top topów ;x a igła i insigne git

0

@Kgorecki2500 zrób higuaina i insigne, lepiej na tym wyjdziesz

2

@FCB24 zrób sobie lepiej igłaina, już mi uratował mecza a wchodzi z ławki, albo dorzuć insigne i do pierwszego składu

0

@AlexDark00 i słaby
https://www.futbin.com/23/compare/48746/48528
savio za 15k lepszy od tego fatiego i do tego nie ma pozycji LS

15

1

@Rewolucja123 no co tam somsiedzie, skąd to zwątpienie

1

@Bocheno1 Gilbert to ten kopacz co się ukrywa w jaskini nad starym obozem, ot co

0

0

róbcie igłaina bo ta cena to śmiech, z ławeczki dwie brameczki i uratował mecza
https://www.futbin.com/23/player/48743/gonzalo-higuain

1

@Luciano99 na szczęście kohel pisał że woli grać tylko tymi których lubi, więc dobry fodderek do sbc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Sulimo po tym jak wykończyłem mentalnie kohela musiałem zmienić podejście xD

1

8

@PatrykBarcelona kaloryfer

9

@IronSanHybrid odpaliłem pierwsze zdjęcie i muszę ci powiedzieć somsiad, że przybrałeś w biedrach jak wisła pod kielcami

0

@Muszynianka chyba tobie somsiad

0

strzykawy w szyje się opłaciły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

niech se idzie na trąbce pograć a nie do mma

0

@Sergio_Devils darude sandstorm

1

@WiernyKibic2012 gra na bramce

0

komentator każe mu spieprzać xD

3

łysa pała wypluła ochraniacz pod sędziego żeby przerwał, a sędzia ma to w dupie xD

1

@IronSanHybrid do pasuta gadała żeby pod hotel wyszedł ;x

0

no i już się zaczął przewracać ;x

0

ciekawe w której rundzie, czy raczej sekundzie się anal przewróci bez powodu

0

dziwne że czub w kiecce nie wyszedł

0

hejter do hejtowania a nie mma

0

stop z dyktaturą tańculi!

0

już po jajach kopie janusz jeden, do biedronki a nie do mma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?