4

@Rust_Cohle im dalej brniesz tym bardziej się kompromitujesz panie dotrzymujący słowa, panie nie to co inni xD

2

@Rust_Cohle głąbem można nazwać za to kogoś, kto nie wie że nie może się logować, żeby mu usunęli konto xD

0

@Rust_Cohle elemelent już kiedyś tłumaczył że mu się wyświetlają pojedyncze posty i nie wchodzi w dyskusje :*

3

@Rust_Cohle dziwnym trafem pod naszymi dyskusjami znikają też moje komentarze, co za pszypadeG ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

liverpooloniarze in the mud

4

@Danny Gaucho ta, już po meczu łysolu :=]

3

@Rust_Cohle prędzej uwierzę prostytutce która mi wyzna miłość przy drodze niż tobie ściemniaczu, misterze dotrzymujący słowa xD

4

@Rust_Cohle tyle warte te twoje słowa, do elemelenta pewnie też się prujesz regularnie ale na bambie przy wszystkich prawilniaczek xD

4

@Rust_Cohle chyba jaja zgubiłeś xD a raczej wgl nie wyrosły

https://zapodaj.net/images/f03cb07ee8aa3.jpg

11

@Rust_Cohle otarłeś już łzy po wczoraj? xD
https://zapodaj.net/images/600a7f546deed.jpg

0

@Danny Gaucho golenie łba nie ukryje twojego prawdziwego ja, rudzielcu

27

@Rust_Cohle faktycznie liverpool wraca na stare tory.. te przed kloppem gdzie się nie liczyli w żadnych rozgrywkach xD

1

@Luciano99 tak naprawdę to mi zazdrościsz, bo z tych puszek od meneli nie starcza ci nawet na jedną cole

0

@Ziemny jak za darmo to biere

0

No i kolejny świeżak z maca porobiony, przyniósł cole, kazał czekać na resztę, a potem znowu przyniósł cole hehe, tyle wygrać

https://zapodaj.net/images/af6dec3dd44a6.jpg

0

@Encore daro zaryczał i kohel w strachu

8

@matirix20 windows zgasł, blue screen wyskoczył
https://x.com/SzTS1906/status/1583558263186296832

0

kolejna wielka walka marcina nejmena

0

@Kessie idźcie dalej pisać te swoje wysrywy że gavi>frenkie

5

@tristan87 gavi nahajpowany jak swego czasu najman na fame, a jest x typa lepszych, takie są fakty

0

Komentarz usunięty

0

@Armin96 ale to mówisz o oryginałach ze strony microsoftu? bo one to są niedostępne ;f patrzyłem jakieś na morelach ale w opisie piszą 3,5-4h ;f

2

@Striker najpierw był dikon96 bo był taki deacon w modzie na sukces, potem był transek(tran od trana z galactic football) ale w metinie śmieszkowali że transwestyta, więc zmieniłem na transu96.. a potem się skapnąłem że w sumie jeszcze gorzej, więc teraz mam.. inny, ale tu się nie da zmienić xD a pierwszego woja w metinie nazwałem Aragomot(od Aragorna kombinowałem, bo wszystko inne było pozajmowane, ale to jednak nie był dobry nick xDD)

0

Ile czasu trzymają akumulatory do padów od xboxa series x?

1

@Striker nie no ale z tym avatarem to przegiąłeś, oddawaj leona

6

@Jakchcesz a bucem był zawsze, więc proszę sobie nie żałować, jechać równo z nim

0

@Jakchcesz proszę się pastwić, sobie nie żałować, buc to jest i benchman zresztą też

0

@Kidd "całkowicie anty-piłka".. w sensie deska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rust_Cohle pogadamy jak sie do fut champions dostaniesz, czyli nigdy

0

@Rust_Cohle gołodupiec to ty jesteś, zresztą widać po składzie, prosi tacy jak ja mają full liste transferową zainwestowaną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?