Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Rust_Cohle wardynga nas dojedzie i będziemy bulić
9
@Uukasz_93 chyba skręca a nie rozkręca, gówno totalne, a nie czytałem nawet książek
1
@PatrychoO garcia tam powinien grać, ot co
3
Frenkie nie gra, a Barca dostaje w dupe, pszypadeG?
1
@Cule1234 było nie kupować ferralnego
0
@BarcaFC123 chyba konkurs bana
1
@Hubsao przed kontuzjami może ta
0
@Rust_Cohle był taki jeden gość co w ostatni dzień się skapnął, mówię ci tyle zielonych na nim natrzepałem wtedy ;x chwytasz czaczę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle już po ptokach, oszukałeś 40 milionów la bambowiczów
0
Usuwać konto to każden jeden by chciał, a regulaminu czytać ni ma komu
5.6. W celu usunięcia istniejącego konta Użytkownik powinien kliknąć opcję „Usuń konto” w ustawieniach swojego profilu: http://www.fcbarca.com/konto/edytuj-profil.html. Konto zostanie usunięte w ciągu 24 godzin po upłynięciu 14 dni od zaznaczenia wskazanej opcji. Chęć usunięcia konta można anulować w każdej chwili w ciągu 14 dni przez odznaczenie opcji „Usuń konto”. Po upływie 14 dni usunięcie konta jest równoznaczne z permanentną likwidacją komentarzy Użytkownika, prywatnych wiadomości, obserwowań, znaczników oraz poleceń. By konto zostało usunięte przez okres 14 dni od zaznaczenia opcji „Usuń konto” Użytkownik nie może się logować. W szczególnych przypadkach FCBarca.com zastrzega sobie prawo o podjęciu indywidualnej decyzji o odmowie usunięcia konta (patrz: Polityka prywatności.
0
@Rust_Cohle wystarczy że wlazłeś ;x
0
@Rust_Cohle już masz zbugowane i ci nie usunie ;x
5.6. By konto zostało usunięte przez okres 14 dni od zaznaczenia opcji „Usuń konto” Użytkownik nie może się logować.
A po drugie pisałeś że z tarczą, a nie na tarczy więc elemelent ci anuluje i tak xD
5.6. W szczególnych przypadkach FCBarca.com zastrzega sobie prawo o podjęciu indywidualnej decyzji o odmowie usunięcia konta (patrz: Polityka prywatności.
0
@Rust_Cohle już teraz ci mogę powiedzieć, że date masz nieaktualną
3
@barcelonaLM trzeba będzie za kogoś przytulić pinionżka na pokrycie strat za LM ;x
0
@PatrychoO no chyba nie wpadnie jak zagrał 2 mecze i kij wie w jakim trybie xD
3
@BoreekxD kolejny wbiertal
2
@Coutinho007 za neymara też już były, to problemy finansowe się zaczęły od odejścia neymara
1
@Kgorecki2500 ale bieda
2
@Mario96w co ty somsiad, nie lubisz jak ci śmigło dźwigło?! a może ty z tego całego lpg jesteś, co?!
7
@Pawel13sz i plany na nowego PO poszły wsiuuuuu, został tylko Messi za friko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Mario96w a dla niemca to stary dziad wygrywał mecze
6
@agaFCB ty odstaw te biopaliwa, dobre?
13
no i jeszcze ona..
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/414980/16639554139492.jpg
polewaj olisadebe
0
@Kgorecki2500 z czego ty sie cieszysz jak to quick sell jest i będzie
1
@Mario96w ja mówię you wake up with empty acco if you dont quit
1
@barcelonaLM co robiąc 2 mecze? ;x
1
coś się zepsuło, kto zmienił nutę?
0
@Emhyr no to po bernardo ;x
5
@macio_944 no to klasycznie
https://zapodaj.net/images/a5ab73cf3f360.jpg
0
@Mario96w błenos dijas jest moje somsiad