4

@Rust_Cohle wardynga nas dojedzie i będziemy bulić

9

@Uukasz_93 chyba skręca a nie rozkręca, gówno totalne, a nie czytałem nawet książek

1

@PatrychoO garcia tam powinien grać, ot co

3

Frenkie nie gra, a Barca dostaje w dupe, pszypadeG?

1

@Cule1234 było nie kupować ferralnego

0

@BarcaFC123 chyba konkurs bana

1

@Hubsao przed kontuzjami może ta

0

@Rust_Cohle był taki jeden gość co w ostatni dzień się skapnął, mówię ci tyle zielonych na nim natrzepałem wtedy ;x chwytasz czaczę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle już po ptokach, oszukałeś 40 milionów la bambowiczów

0

Usuwać konto to każden jeden by chciał, a regulaminu czytać ni ma komu

5.6. W celu usunięcia istniejącego konta Użytkownik powinien kliknąć opcję „Usuń konto” w ustawieniach swojego profilu: http://www.fcbarca.com/konto/edytuj-profil.html. Konto zostanie usunięte w ciągu 24 godzin po upłynięciu 14 dni od zaznaczenia wskazanej opcji. Chęć usunięcia konta można anulować w każdej chwili w ciągu 14 dni przez odznaczenie opcji „Usuń konto”. Po upływie 14 dni usunięcie konta jest równoznaczne z permanentną likwidacją komentarzy Użytkownika, prywatnych wiadomości, obserwowań, znaczników oraz poleceń. By konto zostało usunięte przez okres 14 dni od zaznaczenia opcji „Usuń konto” Użytkownik nie może się logować. W szczególnych przypadkach FCBarca.com zastrzega sobie prawo o podjęciu indywidualnej decyzji o odmowie usunięcia konta (patrz: Polityka prywatności.

0

@Rust_Cohle wystarczy że wlazłeś ;x

0

@Rust_Cohle już masz zbugowane i ci nie usunie ;x

5.6. By konto zostało usunięte przez okres 14 dni od zaznaczenia opcji „Usuń konto” Użytkownik nie może się logować.

A po drugie pisałeś że z tarczą, a nie na tarczy więc elemelent ci anuluje i tak xD

5.6. W szczególnych przypadkach FCBarca.com zastrzega sobie prawo o podjęciu indywidualnej decyzji o odmowie usunięcia konta (patrz: Polityka prywatności.

0

@Rust_Cohle już teraz ci mogę powiedzieć, że date masz nieaktualną

3

@barcelonaLM trzeba będzie za kogoś przytulić pinionżka na pokrycie strat za LM ;x

0

@PatrychoO no chyba nie wpadnie jak zagrał 2 mecze i kij wie w jakim trybie xD

3

@BoreekxD kolejny wbiertal

2

@Coutinho007 za neymara też już były, to problemy finansowe się zaczęły od odejścia neymara

1

@Kgorecki2500 ale bieda

2

@Mario96w co ty somsiad, nie lubisz jak ci śmigło dźwigło?! a może ty z tego całego lpg jesteś, co?!

7

@Pawel13sz i plany na nowego PO poszły wsiuuuuu, został tylko Messi za friko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Mario96w a dla niemca to stary dziad wygrywał mecze

6

@agaFCB ty odstaw te biopaliwa, dobre?

13

0

@Kgorecki2500 z czego ty sie cieszysz jak to quick sell jest i będzie

1

@Mario96w ja mówię you wake up with empty acco if you dont quit

1

@barcelonaLM co robiąc 2 mecze? ;x

1

coś się zepsuło, kto zmienił nutę?


0

@Emhyr no to po bernardo ;x

5

0

@Mario96w błenos dijas jest moje somsiad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?