Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcin91fcb jak 19 to gówno totalne było xD 18 była ideolo
5
@paweldunajecfcb nic nowego się nie zrobiło, to samo gówno co zawsze
0
@ranger3120 no jak tak to mam dla ciebie jedną, dawaj za dozo M1 ch1,
2
@ranger3120 jak bardzo fejkowy ma być film?
- tak
0
@marcin62 ciesz się że obejrzałem wczoraj bo już bym teczkę wyciągał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@marcin62 z doświadczenia strzelam że znikniesz na miesiąc
1
@PatrychoO fiend to najbardziej gówniany gimmick ever, i jeszcze pociągnął na dno alexe, jak już wrócił to oby jako wyatt..
4
@Unikatowy asterix obelix misja kleopatra
1
@xVENUMx https://forum.benchmark.pl/forum/9-komputery-zestawy-komputerowe/
Tu sobie temat załóż
14
@Danny Gaucho no kurłła mówię ci
0
@Medium zw
0
@kuz nie szło przełączyć, pomógł zwykły windows update i już samo się przełącza po włożeniu kabla xD
0
Pytanko, przyszedł mi nowy monitor, wszystko cacy, ale słuchawki które miałem podłączone do pc'ta nie odbierają dźwięku gdy są podłączone do pc'ta, dopiero po podłączeniu ich do monitora odbierają dźwięk, da się to obejść żeby znowu odbierały dźwięk gdy są podłączone bezpośrednio do pc'ta?
gigabyte m32u
2
@Rewolucja123 bo wypadli kluczowi
7
@DonAndres*8 napij się herbatki, dobrze ci zrobi
1
@bartekvisca raczej bramkarza
0
złota piłka odjeżdża, guwniara z paletkom znowu tryumfuje
3
przyviniciusował
0
@Deviler miałem bo to nie golazo
1
@Deviler czyjeś na pewno, ale nie jego
0
@Encore zwycięstwo united stanęło pod znakiem zapytania
0
@Rust_Cohle united to nie liverpool, odpowiada szybko i zdecydowanie
7
@4drian0 po czym wystawił 3
0
@Striker no chodź, pokażę ci fmsa
0
@Striker no gdzie jesteś?
https://zapodaj.net/images/f2a9be252836a.png
1
@Striker ja już wojem czekam
https://zapodaj.net/images/6425be9d56a6c.jpg
1
@Striker dawaj za dozo, mam maskę uczuć
8
jak to szło? a tak, dupa cicho tam @Rust_Cohle
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12294787#comment-12294799
8
@Messibestplayerintheworld lepiej nie ryzykować że rozegra za dużo minut bo mu jeszcze kontrakt przedłużą ;x
0
Komentarz usunięty przez użytkownika