0

laporta posmarował

1

garcia z tymi łapami to pod kościół

0

@Borow34 szczawi

1

@zodiak_10 szawiego

0

@bartekvisca xD taka że wiesz że będzie trylogia i tyle

0

@VegetaPolska chyba grałeś na legendarnym bo poziomy trudności w tej fifie są iksDe, nawet w zadaniach już jest tylko nowicjusz gdzie zawsze był zawodowiec/kl światowa xD

2

@Medium nie no tego akurat nie szkoda, beka z arsenalu

1

@bartekvisca podali jakieś daty? Jak nie to czego srasz ogniem

0

@marcin62 nowa aktorka dostaje hejt bo pierwsza była git, i nie pierdziel o postarzaniu bo jakoś z królem potrafili ogarnąć starzenie

3

@Jonyx innosie zlituj się nad duszą tego chłopaka

1

@AmigoBlancos


niech mu jeszcze tylko te ustawione piłki odbiorą i będzie pikobelo

1

@bartas97 to nawet nie fifa 23

0

@SelloutCrowd you know nothing sellout snow

0

@Striker z grzeczności nie zaprzeczę

8

@Kuba_1 tylko czubki i ich odklejone teorie o "znowu będzie grane na messiego" nie są

1

@Chaoss to tak jak @Danny Gaucho ale on chociaż piraci

0

@Chaoss ja jestem zbyt młody i zbyt przystojny żeby za to płacić

0

@LionelM95 było na morelach zamówić

3

@Chaoss teraz też się na piratach gra

0

@gumaz potwierdzam, sam mu podsyłałem

4

no jak nie jak tak

8

tak się kończy śmieszkowanie z mojego biurka, 100 zielonych i oddaje wam la bambe

1

niezła próba moderacji wyciągnięcia nas z la bamby na artykuły, ale nie ze mną te numery

0

@kuz tak się kończą śmieszki z mojego biurka

1

no i znowu la bamba rozdupcona
https://zapodaj.net/images/8e38c0adac9ca.jpg

0

@Comfortable_ uja się znasz, już używałem podobnych, są git

1

0

@Medium jakbym miał czekać aż się pojawi takie jakie chciałem, to bym się nie doczekał ani ja ani moje dzieci xD trzeba brać co jest

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?