1

@marcin62 auta tam stały czyli klasycznie jak pod blokiem brak miejsc parkingowych bo nasrane drzewek i nie ma gdzie stanąć, to teraz postawili płotek i jeszcze mniej miejsca jest ;x

3

@clyde ta kotwica? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rewolucja123 właśnie zamieniłem logitecha na hyperxa i hyperxa jest lepsza

1

@4drian0 no i przyszła myszka od hyper x i jest gitez, a ty żeś coś świrował żeby nie tykać nic od nich poza słuchawkami fejurze

0

@Rewolucja123 dlatego napisał kapitan

0

@Rust_Cohle nie, wtedy uczyłem jak kopiować itemki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle zapomniałeś passów, a maila założyłeś na naszej klasie i teraz są efekty

1

@Danny Gaucho dobra dobra, zobaczymy do kogo znowu przyjdziesz na kolanach jak ci się znowu strumyk zesra przy fejm ememej

16

@Luciano99 faktycznie, widziałem jak wisiało u was na ścianie jakieś zdjęcie z dopiskiem pracownik miesiąca
https://zapodaj.net/images/666e76dd3e0cd.png

3

@Rust_Cohle japa tam koniu

0

@GeneralXavi mucha nie siada

0

@marcin62 a napisałem że gorzej chodzą?

0

@Danny Gaucho niby jak? jedynek już nie robią, do wyboru oprócz alpha były jeszcze tylko te dwójki i te za 1500 ;f

0

przyszły hyper x cloudy nowe te z baterią 300h.. powiem wam, że wcale lepiej od oryginalnych jedynek nie brzmią ;f

2

@Martwy nie pytaj, on liczy jak pele bramki

8

@MesQueUnClub96 jestem zbyt młody i zbyt przystojny by wdawać się z tobą w dyskusję

93

0

@Bobo25 nicki minaj i ariana grande

5

@Kondziubarca skończył się, mario miał rację

0

@tristan87 serio

1

@tristan87 mogłeś na priv

2

na dupie se napisz kaloszu

3

co ten sędzia gwiżdże, po redsie malinowym chyba jest

0

@PawkoFCB haaland biegnie i haaland strzela, zatrzymać to oni mogą mbappe a nie haalanda

6

nawet na varze nie patrzą, wyjebongo, przelew poszedł

1

czerwo dla milanu xD ale nas sędziowie będą kręcić jutro

1

ależ cristianu spuścił juve na dno, a wcześniej majstry serie a, finały lm..

0

@PawkoFCB przecież właśnie teraz się biega na pałe xD lenghty haaland i elo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?