Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@marcin62 auta tam stały czyli klasycznie jak pod blokiem brak miejsc parkingowych bo nasrane drzewek i nie ma gdzie stanąć, to teraz postawili płotek i jeszcze mniej miejsca jest ;x
3
@clyde ta kotwica? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rewolucja123 właśnie zamieniłem logitecha na hyperxa i hyperxa jest lepsza
1
@4drian0 no i przyszła myszka od hyper x i jest gitez, a ty żeś coś świrował żeby nie tykać nic od nich poza słuchawkami fejurze
0
@Rewolucja123 dlatego napisał kapitan
0
@Rust_Cohle nie, wtedy uczyłem jak kopiować itemki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle zapomniałeś passów, a maila założyłeś na naszej klasie i teraz są efekty
1
@Danny Gaucho dobra dobra, zobaczymy do kogo znowu przyjdziesz na kolanach jak ci się znowu strumyk zesra przy fejm ememej
16
@Luciano99 faktycznie, widziałem jak wisiało u was na ścianie jakieś zdjęcie z dopiskiem pracownik miesiąca
https://zapodaj.net/images/666e76dd3e0cd.png
3
@Rust_Cohle japa tam koniu
0
@GeneralXavi mucha nie siada
0
@marcin62 a napisałem że gorzej chodzą?
0
@Danny Gaucho niby jak? jedynek już nie robią, do wyboru oprócz alpha były jeszcze tylko te dwójki i te za 1500 ;f
0
przyszły hyper x cloudy nowe te z baterią 300h.. powiem wam, że wcale lepiej od oryginalnych jedynek nie brzmią ;f
2
@Martwy nie pytaj, on liczy jak pele bramki
8
@MesQueUnClub96 jestem zbyt młody i zbyt przystojny by wdawać się z tobą w dyskusję
93
przeglądam la bambe
https://zapodaj.net/images/eaab512c5f2a5.jpg
i mam pytanie
https://zapodaj.net/images/c9b7deb427b8c.jpg
0
@Bobo25 nicki minaj i ariana grande
7
no nie xDD
https://pbs.twimg.com/media/Fe28v2OWYAMvAK5?format=jpg&name=medium
5
@Kondziubarca skończył się, mario miał rację
0
@tristan87 serio
1
@tristan87 mogłeś na priv
2
na dupie se napisz kaloszu
3
co ten sędzia gwiżdże, po redsie malinowym chyba jest
0
@PawkoFCB haaland biegnie i haaland strzela, zatrzymać to oni mogą mbappe a nie haalanda
6
nawet na varze nie patrzą, wyjebongo, przelew poszedł
1
czerwo dla milanu xD ale nas sędziowie będą kręcić jutro
1
ależ cristianu spuścił juve na dno, a wcześniej majstry serie a, finały lm..
0
@PawkoFCB przecież właśnie teraz się biega na pałe xD lenghty haaland i elo