Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oho, jakiś patch chyba wleciał bo raphinhe i comany lepiej biegają
2
spokojnie, przynajmniej zmażemy plamę po ubiegłorocznej lidze europy i tym razem odpadniemy w półfinale a nie ćwierćfinale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Kessie też połamany? xD
10
@Robertinho i ty takie bzdury piszesz? Jakie argumenty masz? Że znowu będą grali na Messiego? Litości
4
byle szybko bo nie idzie na tego fatime patrzeć z 10
1
@GeneralXavi to ładnie zbajerował
1
@GeneralXavi gdzie teraz idzie siwy bajerant?
0
@Cvzx ta z czarnymi włosami
0
@don'T.R.I.P.e spokojnie, kolejna saga nadchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@JimMorrisonFCB i z monitorem na pulpicie od razu
1
@Danny Gaucho jeszcze nie rozpakowałem ;f
2
No i przyszło biurko.. jak mnie długo nie będzie to znaczy że mnie wuj szczelył przy składaniu tego biurka i poszedłem się napić xD
2
@tomek8756 na rulach34 to już dawno było, plagiaciarze
1
@Vernon_Roche nie radzi
10
no nie chcem ale muszem się napić, polewaj olisadebe
4
@Muszynianka i piłkę ręką ściągła*
16
Szawi po kontuzji ostatniego obrońcy który nie jest amigosem, koloryzowane
https://zapodaj.net/images/f5cc760b0c27f.jpg
no i co panie szawi, zezkontuzjowali się świnie jedne, co
0
przypominam że postawiliśmy wszystko na jedną kartę z tymi dźwigniami i transferami xD
1
europa welcome to
0
inter uefaiolan
0
lautaro ;o
0
3 miejsce w grupie, wyginamy do drawska
0
mówiłem że w końcu strzelą
0
znowu nabraliśmy się na bembele
1
@Barcaa12 fatalny to ty jesteś, następne pytanie proszę
3
a ludzie nadal nie chcą powrotu Messiego xD
2
może i raphinha gra słabo, ale za to fati z ferranem jeszcze słabiej
1
griezmann od 1? a co to za czary
3
w końcu nam strzelą xD
0
jak alemany zaciągnie dźwignie to nie ma wuja we wsi, nawet na sędziów starczy