Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz sprzedany, powtarzam 0 potrzeb
7
Komentarz usunięty
1
No i monitor z klawiaturą zamówiony, szach mat bezbeki, koniec sagi.
0
@Rust_Cohle ale to nie jest koncert życzeń
0
@pt9 podobna technicznie, a nie kolorystycznie
0
@Kessie jak już to tylko literki żeby świeciły, kolor obojętny
0
@Medium https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12276093#comment-12276149
1
@Medium owszem, dzisiaj wjeżdża klawa, myszka i monitor
0
Szukam klawiatury podobnej do A4 Tech EVO Slim Sun, kojarzycie jakieś modele?
https://f01.esfr.pl/foto/4/6778633712/996a7ecd0a10f1513e2667565ba0b34f/archival-a4-tech-evo-slim-sun-ps-2,6778633712_8.jpg
https://f00.esfr.pl/foto/4/6778633712/e98ecb0434f48aacafbcb755b90126d2/archival-a4-tech-evo-slim-sun-ps-2,6778633712_8.jpg
0
@Luciano99 dałem zielonego, ale potem zobaczyłem fragment z tej ustawki co podstawiliście za mnie jakiegoś słupa więc cofam
0
@ranger3120 takie krótkie bierzesz? Amatorszczyzna, bengbrosi cię nie wezmą
0
@Rewolucja123 waka waka eeeeee a nie jakaś łakanda
2
@FC1899Barca
0
@Kessie no nie wiem, może jeszcze z 2137 monitorów dorzucić dla świętego spokoju
23
@FC1899Barca nie oddawać im nic bo wrócą po więcej
4
Myślicie że 69 biurek w wieku 96 lat wystarczy pod złomka za 15k?
17
@Janas11224 potrzebujesz ekstra uczelni żeby grzać? idziesz do żabki i sam grzejesz, uczelnia ci nie jest do niczego potrzebna
2
@Janiama a ferrana akurat wszystkie mecze były pod formą ;x
0
@Vebrol rudy się nie może załapać do nagrody miesiąca a ludzie świrują że najlepszy na świecie hehe, tylko pedri
0
@Vebrol iniesta i xavi nigdy nie wygrali zp, no jaja
0
@LionelM95 ja bym się nie zdziwił gdyby to był fejk dla atencji
1
@Goh da
1
@Przemek2323 obowiązkowe? to me it looks like okno if you know what i mean
0
@Danny Gaucho hamuj, bo jeszcze zaczną pisać w książkach od historii, że hitler to w sumie dobry malarz był
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AmigoBlancos madryciakiem
3
@MAGNETO jakich nadgodzin? areczku, przecież to charytatywnie było, dla dobra firmy
6
pora odpalić little fighter 2 i lecimy stage'a
2
@FC1899Barca najlepszy? jak oni tam trafili? zaznaczyli questa na mapie? xD
26
@macio_944 jak masz kupić biurko to musisz być twardy, nie możesz sobie pozwolić na to że cię rozbije jakaś sytuacja zwłaszcza taka która cię dotyczy osobiście, no nie. To są naprawdę poważne sprawy, tu nie ma żartów, tu może przyjdzie dzień że trzeba będzie podjąć takie decyzje że człowiek sobie nawet nie wyobraża że musiałby takie decyzje podjąć, dotyczące choćby bezpieczeństwa złomka za 15k, tak. No i nie może być tak że ty masz jakieś osobiste problemy które powodują że jesteś niesprawny do podjęcia takiej decyzji, nie po prostu nie ma to po prostu musisz, albo umiesz to albo nie umiesz, jak nie umiesz znaczy się nie nadajesz.