0

@Emhyr mało tempa w fifce, useless, jestem na nie

0

to szczęsny umie bronić? ;o

0

Spokojnie, to cały czas jest jeszcze plac budowy

0

żurek to się je, a nie na napad wystawia

2

@Firestone bo to polscy piłkarze a nie profesjonalni

1

@kubix05 ulubieny film to jak sprzedaje lepe temu tamtemu

0

@daniel32778 już w 5 uj strzelał jak trzeba było jechać na drugi koniec mapy..

1

@Emhyr w końcu podobny

13

@Vitoo nie pozwala tylko zleca ^^

0

@JimMorrisonFCB profilaktycznie

0

0

@Kessie no i czego przestałaś

1

@fcbarcafan19 z drugiej strony może jednak nie warto było odpalać tego filmiku z osłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@fcbarcafan19 to równie dobrze mogły być jakieś reklamy na restreamach które zbyt wolno zamknąłem, uj wie

1

@fcbarcafan19 mam go zainstalowanego od 30 minut ;f nic mi nie zamula

1

@Rust_Cohle to telefon przeskanuj bo te nowe reklamy na bambli wyglądają podejrzanie, wcześniej potrójnych nie było i wszystko chodziło, teraz się pojawiły i są efekty ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle czego rżysz, sobie lepiej pc'ta przeskanuj bo przeglądałem to samo co przez ostatnie 20 lat i nic nie miałem, nigdy nie wiesz kiedy strona na która często wchodzisz się wykrzaczy a ty dostaniesz rykoszetem

1

Nowy komputer, przestał chodzić internet, nic nie ściągałem, przeglądałem te same strony co zawsze i wiecie co to było? Trojan kurłła, mało tego włączył w ustawieniach odpalanie pc'ta sieciowo, dobrze że nie miałem żadnej karty podpiętej ani kont, polecam ogarnąć sobie eseta i przeskanować dobrze pc'ta bo nigdy nic nie wiadomo z tymi potrójnymi reklamami na rambli.. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

4

@Sulimo od początku mówiłem żebyś nie brał tego fajkowego ziela od gandalfa

2

@Rust_Cohle tak właśnie myślałem że jesteś stara panna z kotem

9

do tego się nadają xD


3

@Emhyr jeszcze nie potrzebuje, garcia i christensen jeszcze żyją ;x

1

@barcelonaLM dawał więcej niż brał*

0

@MesQueUnClub_87 usunęli lojalność i dobrze, marnowanie czasu na zrestartowanie fify 10x żeby lojalke nabić to dopiero było gunwo

0

@FCB_dimiC chyba na odwrót, to nie fifa że na śpd muszą być śpdki

1

@bartas97 szkoda że poszedł w mma, strongmany od jego odejścia chyba nigdy nie leciały w tv, a przynajmniej nie widziałem ;x

0

Luzujcie majty z tymi kontuzjami bo właśnie dlatego mamy szeroką kadrę, Roberto nie najgorzej się pokazał ostatnio więc na PO spokojnie może grać, Christensen i Garcia na ŚO też klasa, na LO pewnie Alonso, a w pomocy w końcu będzie miał okazję się pokazać więcej Kessie a może i Torre, jedynie w ataku ten Ferran/Fati nie przekonuje więc najbardziej zaboli brak Dembele

Fati-Lewy-Raphinha
Pedri-Busquets-Gavi
Alonso-Christensen-Garcia-Roberto
MATS

Ferran, Kessie, Torre, Pique, Alba, Balde, Bellerin - ma kto wejść

2

@Firestone i kim zagrał? Ter stegenem na śo?

3

@Firestone dobrze powiedział przecież, ten se rowerem jeździ, stamina spada, i co ma on zrobić jak nie ma na jego miejsce nikogo? ;x

1

@Deviler po premierze jakoś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?