Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr mało tempa w fifce, useless, jestem na nie
0
to szczęsny umie bronić? ;o
0
Spokojnie, to cały czas jest jeszcze plac budowy
0
żurek to się je, a nie na napad wystawia
2
@Firestone bo to polscy piłkarze a nie profesjonalni
1
@kubix05 ulubieny film to jak sprzedaje lepe temu tamtemu
0
@daniel32778 już w 5 uj strzelał jak trzeba było jechać na drugi koniec mapy..
1
@Emhyr w końcu podobny
13
@Vitoo nie pozwala tylko zleca ^^
0
@JimMorrisonFCB profilaktycznie
0
@MrPGG chyba ty
https://zapodaj.net/images/215f82be66c3a.jpg
0
@Kessie no i czego przestałaś
1
@fcbarcafan19 z drugiej strony może jednak nie warto było odpalać tego filmiku z osłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@fcbarcafan19 to równie dobrze mogły być jakieś reklamy na restreamach które zbyt wolno zamknąłem, uj wie
1
@fcbarcafan19 mam go zainstalowanego od 30 minut ;f nic mi nie zamula
1
@Rust_Cohle to telefon przeskanuj bo te nowe reklamy na bambli wyglądają podejrzanie, wcześniej potrójnych nie było i wszystko chodziło, teraz się pojawiły i są efekty ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle czego rżysz, sobie lepiej pc'ta przeskanuj bo przeglądałem to samo co przez ostatnie 20 lat i nic nie miałem, nigdy nie wiesz kiedy strona na która często wchodzisz się wykrzaczy a ty dostaniesz rykoszetem
1
Nowy komputer, przestał chodzić internet, nic nie ściągałem, przeglądałem te same strony co zawsze i wiecie co to było? Trojan kurłła, mało tego włączył w ustawieniach odpalanie pc'ta sieciowo, dobrze że nie miałem żadnej karty podpiętej ani kont, polecam ogarnąć sobie eseta i przeskanować dobrze pc'ta bo nigdy nic nie wiadomo z tymi potrójnymi reklamami na rambli.. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
4
@Sulimo od początku mówiłem żebyś nie brał tego fajkowego ziela od gandalfa
2
@Rust_Cohle tak właśnie myślałem że jesteś stara panna z kotem
9
do tego się nadają xD
3
@Emhyr jeszcze nie potrzebuje, garcia i christensen jeszcze żyją ;x
1
@barcelonaLM dawał więcej niż brał*
0
@MesQueUnClub_87 usunęli lojalność i dobrze, marnowanie czasu na zrestartowanie fify 10x żeby lojalke nabić to dopiero było gunwo
0
@FCB_dimiC chyba na odwrót, to nie fifa że na śpd muszą być śpdki
1
@bartas97 szkoda że poszedł w mma, strongmany od jego odejścia chyba nigdy nie leciały w tv, a przynajmniej nie widziałem ;x
0
Luzujcie majty z tymi kontuzjami bo właśnie dlatego mamy szeroką kadrę, Roberto nie najgorzej się pokazał ostatnio więc na PO spokojnie może grać, Christensen i Garcia na ŚO też klasa, na LO pewnie Alonso, a w pomocy w końcu będzie miał okazję się pokazać więcej Kessie a może i Torre, jedynie w ataku ten Ferran/Fati nie przekonuje więc najbardziej zaboli brak Dembele
Fati-Lewy-Raphinha
Pedri-Busquets-Gavi
Alonso-Christensen-Garcia-Roberto
MATS
Ferran, Kessie, Torre, Pique, Alba, Balde, Bellerin - ma kto wejść
2
@Firestone i kim zagrał? Ter stegenem na śo?
3
@Firestone dobrze powiedział przecież, ten se rowerem jeździ, stamina spada, i co ma on zrobić jak nie ma na jego miejsce nikogo? ;x
1
@Deviler po premierze jakoś