Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
Nie no z pilotem jej lepiej szło
0
Lexy dostanie na dziurę znowu
0
@Emhyr mówiłem xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12231125#comment-12231132
0
Szpilka dzban? Nowe, nie znałem
0
Materla w narożniku, kolejny znak że ajtuj gołin dałn
2
@FCB24 poczekajmy z osądem, aż lexy siądzie na pilota
3
Miał szybciutko wyjść, a teraz się buja jak rezus xD farmazoniarz
1
@MesQueUnClub96 no to teraz już pewniaczek
3
Coś czuję że ajtuj ju gołin dałn dostanie na łeb
3
@Emhyr spokojna twoja rozczochrana, zara Malik zrobi popis
4
@Comfortable_ Tera jak wygrał to już mini big
0
Co ten minijack rozwalił xD
0
@Danny Gaucho zbili żółwika po walce, a potem sobie przypomnieli że muszą dymić xD
0
@Trexas na telefonie działa, a po włączeniu na telefonie zaczęło działać też na pc xD
2
polak parówo wyginaj do drawska, atencjuszu
15
Długa gra wstępna, ale potem wjechał mu bez smarowania aż po same kule
1
Bombke to ja na choinkę wieszam, a nie do ememej
2
@Kessie jest dłuższe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@4drian0 to co ma 12 sek?
0
@kuz wrzucaj link a nie chrzanisz
0
@Deviler łysemu też nie działa @Danny Gaucho
0
@mrboom znajomy spec od pc robi popołudniówki, a ja ranki
0
@mrboom na moim legendarnym komputerze nie ma neta, oglądam na innym
0
@Trexas nie high
0
@Emhyr ale ja nie oglądam jakiegoś żużla
0
No i się strumyk do końca zesrał
3
@MesQueUnClub96 a ty kiedy karierę kończysz
0
Czaruś to nie twoja liga enbijej
22
@MrPGG last dance
1
@xvcWinterSoldier chyba jak go będą podnosić z ziemi za rękę