Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jaki knur
1
@Cule1234 no to sobie obejrzy z dobrego miejsca meczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@tristan87 guwniare z paletkom zobaczył
1
@SwieteOfficjum babinktoniara nie odpuszcza, polej no olisadebe - obrazek sobie dodaj sam
1
@Kessie ewidentnie żółta dla łydkarza za rękę
2
@mekston walka była ustawiona, podstawili jakiegoś słupa, a mnie zatrzymali na granicy, wgl mnie tam nie było
4
@pt9 jak można jeść sosy z maca? Myślisz że dlaczego pakują te sosy nawet jak nie chcesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@pt9 ja to im zawsze mówię bez sosów a i tak zawsze wkładają sosy ;x
7
@Mario96w saszka ni panimaju
13
@Nazio87 dopiero w domu zobaczyłem, poza tym life is brutal and full of zasadzkas
22
ten moment kiedy zamówiłeś powiększony zestaw w macu z frytkami, nuggetsami i colą, ale ktoś się pierdzielnął i dał ci więcej nuggetsów xD
https://zapodaj.net/images/00e9a4d547b4e.jpg
tyle wygrać
1
@Kgorecki2500 fejk, ewidentnie źle świeci staremu latarką, dlatego taki wystraszony, no bo kto normalny świeci na sufit
1
@Pawel13sz on też last dance
0
@Sulimo grunt że nie ty o tym decydujesz ;x formacja 3-4-1-2 i Messi jak znalazł na śpo/pn
0
@Sulimo żebyś się nie zdziwił xD Messi za rok 10, Fati 11, potwierdzone info
1
@Pawel13sz no przecież piszę że za rok last dance
1
@Criss18Barca to nowe zgranie jest do dupy, cf nie ma zgrania na cam, spd nie ma zgrania na sp xD
0
@Sulimo dostanie Messiego to się nie będzie kłócić
1
@Pawel13sz ta, za rok last dance
2
@mateusz1989VeB @Danny Gaucho wydało się rudzielcu
3
@Sulimo my też skreśliliśmy feralnego, wszystko się zgadza
0
@pt9 pewnie odziedziczył coś tam i się podpięła
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Pawel13sz bercik widzi to tak samo jak my, niech feralny torres wygina do drawska
1
@MesQueUnClub96 deal, wypinaj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Luciano99 bochenek chleba to do warzywniaka, a nie do ememej, a wgl to jakiś podszywacz, wystarczy spojrzeć w papiery gdzie ja mam 193 wzrostu a nie 177, widać że ustawka mająca na celu mnie zdyskredytować przed prawdziwymi pojedynkami z bi i elemelentem
https://i.imgflip.com/6toljc.jpg
0
@marcin62 lepiej niż jakbyś kupował osobno fife i fifa poinsty, a tak masz 4600 fifa points, otw, totw, wypożyczonego mbappe do towarzyskich i przedpremierówke
0
@PatrychoO 359 to good cena
1
@Ali3231 last dance neymara finally
0
@PatrychoO wyginaj do drawska