Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
dembelinho oszalał
0
piękna piętka lewego, dublet jednym strzałem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
jeszcze lekarz połamany
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Cules2011 no ze dwie napiwno
59
chłop płacze, a dziadek hehe patrz kamerujo nas hehe xD
16
laporta bije tebasa na trybunie, sędzia zobaczył i przerwał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
lewy głodnyyyyyyyy łaaaaaaa
1
frenkie top, hejterzy in the mud
1
jak tam 5 naraz powinno wejść, kounde na po, pedri na śp, i fati, lewy, dembele na atak ;f
0
a to to odgwizdał
0
@Azi zaraz po tobie
1
dobra łysy bierz z powrotem tego ferrana do city w rozliczeniu za bernardo i elo
11
ten sędzia to z jakiegoś programu tworzenia pracy dla niewidomych czy praktykant?
0
@DonAndresFCB dlatego trzeba pogonić zmienników żeby nie miał kto zmieniać
https://pyxis.nymag.com/v1/imgs/d6a/dc7/4a5001b7beea096457f480c8808572428b-09-roll-safe.rsquare.w700.jpg
1
szawi nie świruj z rotacjami, spójrz na taki baja munsien, rotujo przed LM? no nie rotujo
0
@Bocheno1 twoja śmierć jest lepsza niż moja? twojsza niż mojsza!?
1
dzizus.. co ten bellerin wymyślił, za takie coś to jest żółta
0
@Kessie if there is a hole, there is a goal
0
@Sau_Ron szawiego bolą bramki wielkiego polaka rodaka, chroni rekordy amigosów swoich
0
Tak właśnie myślałem, że szawi jest antypolakiem co go boli wielki polak rodak levandes
6
@Vebrol do dupy
0
@don'T.R.I.P.e albo że uk to dla nich psy na smyczy xD
1
@PatrykBarcelona xbox lub logitech f310/f710
3
@kubix05 słaby ten twój model, pewnie nawet metra nie przeleci
7
@panczo jaki znowu patrol, odpal mu dbz a nie jakieś gunwo
11
@GeneralXavi dwie baby je git, dwa chopy je be
19
@ArtTiguana99 zawiń bydlaka w kokardę, niech wie co jest 5