Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 z pumasem? wszystkie mecze w tym sezonie nie licząc tego z sevillą frenkie>gavi, deal with it
4
3 czyste konto matsa, zamora nadchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MesQueUnClub96 i gotówka kontuzja
0
@Ali3231 idź klepać swoje oklepane formułki bez pokrycia w rzeczywistości na fioletową ;x tam się dogadacie
5
Z innych oczywistych rzeczy Messi kolejne 2 asysty ;x
0
@AlexDark00 Gaviemu jeden mecz wyszedł i już odleciałeś widzę ;x
1
jak chcieli zarobić to trzeba było wypychać ferrana, a nie frenkiego
0
@kiper09 za kogo? xD
3
Kounde, Christensen, Araujo, Garcia - i weź tu wybierz 2 do składu xD Alemany TOP
0
@BaroPodertos lol, jak ktoś z twojej 11 nie zagra to wtedy wchodzą z ławki, w takiej kolejności w jakiej ustawiłeś, masz tam numerki 1/2/3 z pola i gk za gk
0
@KmN no jak miał 95 tempa w fifce to jak go nie chcieć
0
GAMES OF THRONES AND RINGS OF POWER SPOILER
zacząłem 2 odcinek rings of power i tak się zastanawiam kto będzie szybszy, galadriela wpław czy gendry wiosłem xD
GOT AND RINGS OF POWER SPOILER
0
@Rust_Cohle nie no szanujmy się xD
1
kogo by tu za salaha i diaza wrzucić do fpla.. niby de bruyne, ale łysy tak często rotuje w środku że nie opłaca się nikogo poza halandinho i cancelo trzymać z city..
0
@Emhyr nie poleci tylko odejdzie jak już
1
@Firestone byle nie wyceniał serwis volkswagena
https://zapodaj.net/images/980e7fca535cf.jpg
https://zapodaj.net/images/293a26c179012.jpg
https://zapodaj.net/images/55f819b1df8a9.jpg
3
@Rust_Cohle w tym miesiącu wjeżdża monitor i biurko ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
0
jak wgl działa system wycen zawodników w fplu? ile rzeczy musi się wydarzyć żeby cena spadła/wzrosła?
1
@Hubsao jest to jakiś sposób na nachalnych fanów chcących zdjęcie xD było pittbullami się obwiązać xD
0
@Oskar00 2 asysty w ostatnim meczu, to niezły zjazd xD
5
@Sulimo witam
2
@koksik2700 niezmiennie od lat
0
@arasz1819 czyli wyrzucają pieniądze na prawników w sytuacji w której gunwo mogą zrobić xD a potem frenkie obnisz bo mamy chorom sytuacjem finanzowom
1
@Kgorecki2500 powiem krótko
2
@Kgorecki2500 nie mieszajmy w to nejmena
0
Jakie ręce prawników, każdy klub może wystawiać do gry kogo chce i ile chce, gunwo mogą zrobić w sprawie griezmanna, trzeba było wypożyczyć go z obowiązkiem wystawiania gdy jest zdrowy, a nie teraz świrować pawiana
0
@MesQueUnClub96 oprowadź tam kolege po dole tabeli, zaznajomiony w końcu jesteś z tamtymi rejonami xD
3
a co to się stanęło kohel, na 157 miejsce w fplu cię wywiało? xD pozdro tam na dole tabeli
@Rust_Cohle
2
@Rust_Cohle czyli ci to nie grozi
1
@Encore dopóki mu giry nie urwie