1

@Rust_Cohle odpalić to on może najwyżej szluga

1

@NaFazieHitman virgin van dick

2

@Kessie jak znalazł na avatar dla kohla

2

@xVENUMx panie kurłła, kup pan se 2 zgrzewki coca coli, wypij i napełnił butelki wodą/ziemią/kamieniami, opierdziel taśmą i załóż na kij od szczoty i masz domowy zestaw

3

@lucas/catalan byłby niewybuch i musieli by przyjeżdżać saperzy

1

@Bobo25 mi mówiła że kręci blefa i do niczego nie doszło bo mu śmigło nie dźwigło

0

@Rust_Cohle będziesz miał do fpla

1

@koksik2700 real też ma obowiązek ;x

1

@MICHU_LOKU123 to ma być ładne? To ma być jedno z najlepszych? IksDe

6

@ElTomas koń zwalony więc zero potrzeb, powtarzam koń zwalony chillera utopia

1

3

71

Messi po powrocie na last dance

https://zapodaj.net/images/21390567290bc.jpg

0

salaaaaaaaaaaaasystaaaaaaa a już cię miałem sprzedawać

0

0

jak już tam wynosicie desta to weźcie ze sobą theo hernandeza

0

@Rust_Cohle rudy się dostał hehe

0

2

@Cule1234 a potem la bamba będzie zwać znowu ten araujo na po

3

@guardiola how dare you ściągać halandinho jak mi w fplu robi punkciki

0

@Rust_Cohle no i po vice, łysy wpuścił rudego xD

1

@Katalonbar a więc wzmocnienie

0

@Comfortable_ skończył się

2

dobra pora wywalić liverpoolarzy przegrywów

0

@Rust_Cohle tak sobie mów xD

0

@Rust_Cohle rudy wchodzi jak w masło

0

halandinho oszalał

1

@NaFazieHitman a mental jest nieaktywny? ;x powinno być tegoroczni uczestnicy

7

Nie opuszczać chelsiokom ani centa - mają 90 baniek na jakiegoś gvardiola, a nie mają 30 na topowego napadziora? paszoł won

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?