Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuczyniak mam lepsze rzeczy do roboty
2
@Pilka_jest_okragla Araujo-Christensen to powinna być podstawa, ale pewnie będą marnować Urugwajczyka na PO
1
@Luciano99 ja też bym coś strzelił na xboxie
0
i cyk odegaard dorzuca do fpla
1
Arsenal jak zwykle, na początku hurr durr idziemy majstra, a potem równia pochyła w dół
2
@Tuc śmierć w wenecji
0
zrobiłem sbc o showdown wijnalduma w fifce, więc logiczne że juve wygra
0
kij z salahem, wszyscy inni punktujo z diazem i haalandinho na czele :P
8
niech jeszcze tylko alisson walnie brameczkę przed salahem i kończymy
0
Komentarz usunięty
5
@Firestone a united comeback po majstra
0
@MesQueUnClub96 wstawaj
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_cMinppDRlAUlvsbhPHASbTEAeM09hGSn.jpg
1
dobrze że nikt tego flopa firmino nie ma w fpl bo by było ciepło ;x
2
łysy z city się skończył i bernardo też
21
@Sulimo a co ma policja/straż miejska do kota?
10
@Dembouz1899 a po co grać fałszywym skrzydłowym z kontuzją siostry
3
@Cule1234 napiwno depay chce do sociedad ;x
4
@paweldunajecfcb a po co grać kimś kto nie chce grać
2
@Rust_Cohle najwyższy czas
1
casemiro za słaby na wyjściowy skład, mctominay przykrył go czapką
1
@Kitek1640 chyba ty
2
@Janiama o panie, 103 pozycja? pamiętam jak wczoraj jak żeś picsy robił na topie tabeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@koziar pytanie brzmiało jaką technologie, a nie jakie pozwolenia i certyfikaty xD
0
@koziar jaką znowu technologie xD
1
@koziar jeśli wwe potrafi spuścić znacznie większe hell in a cell z góry to oni tym bardziej
1
ustawione
0
sexmasterka przegrywa chyba ;x
0
reklamy jeszcze, dziżus xD
0
@Rust_Cohle ale i tak satysfakcja jak go obijał
0
wardęga happy noises xD