0

@kuczyniak mam lepsze rzeczy do roboty

2

@Pilka_jest_okragla Araujo-Christensen to powinna być podstawa, ale pewnie będą marnować Urugwajczyka na PO

1

@Luciano99 ja też bym coś strzelił na xboxie

0

i cyk odegaard dorzuca do fpla

1

Arsenal jak zwykle, na początku hurr durr idziemy majstra, a potem równia pochyła w dół

2

@Tuc śmierć w wenecji

0

zrobiłem sbc o showdown wijnalduma w fifce, więc logiczne że juve wygra

0

kij z salahem, wszyscy inni punktujo z diazem i haalandinho na czele :P

8

niech jeszcze tylko alisson walnie brameczkę przed salahem i kończymy

0

Komentarz usunięty

5

@Firestone a united comeback po majstra

1

dobrze że nikt tego flopa firmino nie ma w fpl bo by było ciepło ;x

2

łysy z city się skończył i bernardo też

21

@Sulimo a co ma policja/straż miejska do kota?

10

@Dembouz1899 a po co grać fałszywym skrzydłowym z kontuzją siostry

3

@Cule1234 napiwno depay chce do sociedad ;x

4

@paweldunajecfcb a po co grać kimś kto nie chce grać

2

@Rust_Cohle najwyższy czas

1

casemiro za słaby na wyjściowy skład, mctominay przykrył go czapką

1

@Kitek1640 chyba ty

2

@Janiama o panie, 103 pozycja? pamiętam jak wczoraj jak żeś picsy robił na topie tabeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@koziar pytanie brzmiało jaką technologie, a nie jakie pozwolenia i certyfikaty xD

0

@koziar jaką znowu technologie xD

1

@koziar jeśli wwe potrafi spuścić znacznie większe hell in a cell z góry to oni tym bardziej

1

ustawione

0

sexmasterka przegrywa chyba ;x

0

reklamy jeszcze, dziżus xD

0

@Rust_Cohle ale i tak satysfakcja jak go obijał

0

wardęga happy noises xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?