0

@AmigoBlancos ja to się dziwię że jeszcze perma za te żarty nie dostałeś, bo taki jeden już dostał ;x

3

@Dynak zagadaj do @Janiama, może jeszcze nie jest za późno

4

1

@Comentateiro nie ma za co

0

@Lionel_Messi10 dla dobra barcy postanowiłem zostać i frenkie też

2

a depaya chelsioki nie chcą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@FC1899Barca może dupą usiadła i teraz nogów w dupie nie ma

2

@Rust_Cohle a wczoraj to był baby liverpool hehe

1

@Luciano99 w takim razie jeden mecz to za mało

0

@Nazio87 pc masz?

1

@Nano22 o mandat pincet

12

@Emhyr own goal pewnie bo dawno nie strzelał

1

@clyde a tam kciuki, najwyżej komis w sierpniu

3

@FC1899Barca jak spokojne? Dużo szybciej niż w GoT się zaczęło

1

@4drian0 chyba już się nauczyli grać bez niego, skończcie z tymi farmazonami

1

@mateusz1989VeB ale to on odrzuca kluby xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@eckov i konsternacja

0

manu wraca do gry

7

martinez tam był potrzebny żeby bronić się przed swoimi

0

@Striker aha

0

ajajaj eriksen

0

mówiłem że united wraca do gry dzisiaj xD

87

szok, niedowierzanie, konsternacja

3

@jeyx77x york

0

@eydeem nie podobno tylko już był ;x

0

@Rust_Cohle przed tą kolejką byłem chyba 46

0

@MesQueUnClub96 ale ciebie każdy nawołuje do odejścia xD

0

@MesQueUnClub96 no przecież ci pisałem żebyś kończył bo z twojej pozycji już się nie da wyjść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?