Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos ja to się dziwię że jeszcze perma za te żarty nie dostałeś, bo taki jeden już dostał ;x
3
@Dynak zagadaj do @Janiama, może jeszcze nie jest za późno
4
@trolownik nie
1
@Comentateiro nie ma za co
0
@Lionel_Messi10 dla dobra barcy postanowiłem zostać i frenkie też
2
a depaya chelsioki nie chcą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@FC1899Barca może dupą usiadła i teraz nogów w dupie nie ma
2
@Rust_Cohle a wczoraj to był baby liverpool hehe
1
@Luciano99 w takim razie jeden mecz to za mało
0
@Nazio87 pc masz?
1
@Nano22 o mandat pincet
12
@Emhyr own goal pewnie bo dawno nie strzelał
1
@clyde a tam kciuki, najwyżej komis w sierpniu
3
@FC1899Barca jak spokojne? Dużo szybciej niż w GoT się zaczęło
1
@4drian0 chyba już się nauczyli grać bez niego, skończcie z tymi farmazonami
1
@mateusz1989VeB ale to on odrzuca kluby xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@eckov i konsternacja
0
manu wraca do gry
7
martinez tam był potrzebny żeby bronić się przed swoimi
1
@Striker https://c.tenor.com/1Vis9EEJmngAAAAC/taxi-driver-you-talking-to-me.gif
0
@Striker aha
0
ajajaj eriksen
0
mówiłem że united wraca do gry dzisiaj xD
87
szok, niedowierzanie, konsternacja
3
@jeyx77x york
0
@eydeem nie podobno tylko już był ;x
0
@Rust_Cohle przed tą kolejką byłem chyba 46
0
@MesQueUnClub96 ale ciebie każdy nawołuje do odejścia xD
0
@MesQueUnClub96 no przecież ci pisałem żebyś kończył bo z twojej pozycji już się nie da wyjść