Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz sesion golfa, czyli pewnie będzie grał w golfa z balem albo sprzedaje golfa 3
0
@Ali3231 przyjęli go do choroszczy?
0
@Czajka90 ligi to nie wygrają, ale punkciki co nabijo w fplu to moje hehe
0
@MesQueUnClub96 kończ waść, przerżnąłeś pan jeszcze zanim pan żeś zaczął
0
@Medium nie tak piękne jak moje hehe
1
trio odegaard, jesus i martinelli w fplu punktuje hehe, jak tam u was na dole tabeli przegrywy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DonMatteo901 ha tfu na city, w anglii tylko manu
0
@DonMatteo901 kto to kumba e
0
@DonMatteo901 do manu go
3
@Rewolucja123 ale do teczki będzie
0
@Rewolucja123 hamuj, najpierw ankieta
0
@MesQueUnClub96 trzeba zrobić ankietę
6
@MesQueUnClub96 albo jeszcze lepiej, nieudzielanie
0
@xVENUMx panie, kto to panu tak spieeeeeee
0
lenglecik znowu nie gra, sadge
1
@ranger3120 jak chrzest to mogę pomóc
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/544175696875663110/BFF6778CE855917FEF61E63218AA83B22B373789/
0
@Barca1992 wymień piłkarzy których dania ma zamiast braitha jako alternatywe xD będzie grał choćby mu urwało nogę przy samej dupie
0
@Pawci023x i które niby ikony są teraz grywalne? ;x mam moments ronaldinho - kiep, prime maradona - meh, nazario mid jeszcze daje rade, może jeszcze bym do tego dodał pele, a tak to nikt
0
@Encore Bruno jest wystarczająco ofensywny i bramkostrzelny, poza tym kto ma na tym ataku grać? Mental? Trashford? Thierry Martialy? Lel, a sadzanie Eriksena przy tym tartaku w pomocy to też jest iksDe
0
@Encore false 9
0
@Encore
Sancho-Bruno-Antony
Eriksen-Milinkovic
Casemiro
LO-Varane-Martinez-Dest
DDG
7
afera o oznaczenia? lol
https://zapodaj.net/images/74a9ee686cb69.png
0
Nie ma co się nastawiać na Cavaniego, on chce być pod grą przed mundialem tak jak Alves
0
@Janas11224 mówi się z rivii kurłła
1
@MICHU_LOKU123 Ben Yedder kiep w tej fifie, Lewy zresztą też, lepiej rób Neymara, Dembele i Saint Maxima
3
@Janas11224 zaraza
0
@adambijax fati to rezerwa na 9
0
@MelchioR luuk chyba nie chce odchodzić
3
@Lionel_Messi10 żółw in the mud, LM nadchodzi
3
Auba jak Paulinho, przyszedł, pozamykał mordy i pewnie odejdzie za konkretne siano bo klub chce siano..