Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO zabawni jesteście, szkoda że jak pedri wrócił po kontuzji to właśnie frenkie z nim grał w pomocy, a nie gavi
0
@Lionel_Messi10 ja tak, ale ty najwyraźniej już nie
1
@PatrychoO ale wybrał barce i już się tu pobudował
5
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w razie problemów w pierwszej kolejności będą rejestrowani Lewy, Raphinha i Dembele. Kessie i tak by pewnie nie wyszedł w podstawie, a jeden mecz przecież może zagrać stara obrona Alba-Garcia-Pique-Araujo lub Alba-Pique-Araujo-Dest
1
@MRSCHRONIC flappy bird, subway surfers
1
transfery fajne, szkoda że robione od dupy strony
0
@Rust_Cohle ale piecze ;x może maść przynieść?
3
@KrwawiaceoczyVEB skrytykował sędziego że robią co chcą
5
@kuz pewnie mu lampa z wrażenia na łeb spadła znowu
0
@Rust_Cohle nie zesraj się xD
0
@Rust_Cohle ale my z tobą nie żartujemy, tylko z ciebie ;x
1
@Rust_Cohle no i niby z kim miałby walczyć w prime? z bagietą?
0
@J4no tak to widzę
0
@AdiKingu96 ale po co zakładasz osobną dyskusję jak dosłownie 12 minut temu wstawił post ;f
2
@Emhyr no zobaczę, tak jak te wasze opowiastki o tym że gavi zjadł frenkiego w zeszłym sezonie, szkoda że po powrocie pedriego to frenkie grał z nim w pomocy, a nie gavi ;x
0
@Emhyr presezon jest od testowania nowych nabytków i młodych
2
@masq bo ma pierwszy skład, pieniędzy górę i dopiero co ogarnął tu chatę
0
@Luciano99 bonjour
0
@tomek8756 dzisiaj ślub, bonus zgarnięty, jutro rozwód, prosta matematyka
3
@Gonzo_VeB1899 czym się różni kurnik od kibla? W kiblu jaja wiszą
1
@hayek jedynie xD
2
@hayek Vinicius i Dembele, mówi to panu coś
1
@Volk Zawodnicy dla klubu muszą być git
Klub dla zawodników nie musi być git
0
@Paradoks jak dadzą 85 frenkiemu żeby zmienił zdanie, to dla barcy nic nie zostanie, nie opłaca się
0
@Aragorn33 "musi" iksDe
0
@TheNekro94 ja kiedyś spotkałem takiego jebiewdenko
1
@DLFCB to samo haaland i pogba
7
@PatrychoO w dupie pan byłeś i gunwo widziałeś, najlepsze były bez pupci dupci jolasi
1
@PatrychoO Waldek łysy/na jeża > Waldek z włosami
0
@Danny Gaucho well