Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Deviler wszyscy
0
@Encore 46 pkt, 5 zawodników jeszcze, na ławce w razie w czeka już dwóch typa z 6 pkt każdy, kapitan jeszcze nie wjechał, żyć nie umierać
0
@AlexDark00 od strzelania jest atak, bramki pomocników czy obrońców to jest dodatek
2
La bamba sprzedaje Frenkiego, bredzi o wyższości Gaviego, a potem przychodzi mecz i wychodzi na moje, podsumowując - hejterzy Frenkiego in the mud.
0
Mario miał rację, lewus się skończył
0
Co się w tym manu odwala, łysy out
0
@Rust_Cohle no właśnie nie wiem kto poleciał a mnie ciekawi ;x
0
@MesQueUnClub96 no fajnie, a co jeśli ci powiem że wszyscy mają jesusa a ty dalej jesteś ostatni? Hehe
1
@Rust_Cohle myślałem że już poleciał xD
0
@Rust_Cohle gros i kamera? xD
0
@Rust_Cohle Jesus Haaland a potem w pomocy armaty hehe, a ten twój Darwin już się skończył, tylko jeszcze o tym nie wiesz
0
Ale punkcików wpadnie hehe, a wy co somsiady, pewnie kriszczianu na ataku co? Hehe
1
@FC1899Barca a w fife gnabry 80 tempa xD
0
@kiper09 Trent i Cancelo to marzenie na przyszłe okienka ;f Theo Hernandez też, żeby chociaż jednego wyrwać
0
@Tomek97 napiwno zrobi 20 jak będzie dzielił minuty z lewym
0
@Limit_l3ss wystrzeli pod okiem xaviego, a jego hejterzy polecą na łeb
2
@NaFazieHitman ruszy się, w pierwszym meczu Barcy zlewając hejterów
0
@Hosh ach, jesteś już
0
@Pawel13sz do Olisadebe opić fiasko transferowe
0
@Sulimo chyba ty
8
Helena zadzieraj kiece, mamy dźwignie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@RoberDzik rakietic chyba
0
@Rust_Cohle to nie ja jak coś xD
0
@klopx a potem przyszedł właściciel tego kasztana i mówi: złaź pan z tego banana bo to nie moja wierzba, a on dalej mieszał wapno
2
@VamosRakieta niech podbije do mnie to mu doradze z tym biurkiem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 z angielskiego - you give me a head? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox sweter na łeb, fast attack, bomba w oko
0
@messi564 laluna też ma talenta
6
@Encore chyba w łapaniu głupich kartek