4

@Deviler wszyscy

0

@Encore 46 pkt, 5 zawodników jeszcze, na ławce w razie w czeka już dwóch typa z 6 pkt każdy, kapitan jeszcze nie wjechał, żyć nie umierać

0

@AlexDark00 od strzelania jest atak, bramki pomocników czy obrońców to jest dodatek

2

La bamba sprzedaje Frenkiego, bredzi o wyższości Gaviego, a potem przychodzi mecz i wychodzi na moje, podsumowując - hejterzy Frenkiego in the mud.

0

Mario miał rację, lewus się skończył

0

Co się w tym manu odwala, łysy out

0

@Rust_Cohle no właśnie nie wiem kto poleciał a mnie ciekawi ;x

0

@MesQueUnClub96 no fajnie, a co jeśli ci powiem że wszyscy mają jesusa a ty dalej jesteś ostatni? Hehe

1

@Rust_Cohle myślałem że już poleciał xD

0

@Rust_Cohle gros i kamera? xD

0

@Rust_Cohle Jesus Haaland a potem w pomocy armaty hehe, a ten twój Darwin już się skończył, tylko jeszcze o tym nie wiesz

0

Ale punkcików wpadnie hehe, a wy co somsiady, pewnie kriszczianu na ataku co? Hehe

1

@FC1899Barca a w fife gnabry 80 tempa xD

0

@kiper09 Trent i Cancelo to marzenie na przyszłe okienka ;f Theo Hernandez też, żeby chociaż jednego wyrwać

0

@Tomek97 napiwno zrobi 20 jak będzie dzielił minuty z lewym

0

@Limit_l3ss wystrzeli pod okiem xaviego, a jego hejterzy polecą na łeb

2

@NaFazieHitman ruszy się, w pierwszym meczu Barcy zlewając hejterów

0

@Hosh ach, jesteś już

0

@Pawel13sz do Olisadebe opić fiasko transferowe

0

@Sulimo chyba ty

8

Helena zadzieraj kiece, mamy dźwignie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@RoberDzik rakietic chyba

0

@Rust_Cohle to nie ja jak coś xD

0

@klopx a potem przyszedł właściciel tego kasztana i mówi: złaź pan z tego banana bo to nie moja wierzba, a on dalej mieszał wapno

2

@VamosRakieta niech podbije do mnie to mu doradze z tym biurkiem
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kgorecki2500 z angielskiego - you give me a head? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@draxidox sweter na łeb, fast attack, bomba w oko

0

@messi564 laluna też ma talenta

6

@Encore chyba w łapaniu głupich kartek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?