0

1

@Danny Gaucho facetka na angliku mówiła żeby nie tłumaczyć słowo w słowo

1

@mich_l you may not be my first love, but you are the one that makes the rest irrelevant

1

0


co jest xD

1

@cules100pro pogba też bez asysty

1

staśko już się odpaliła


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MateuszDoniec a ty lubisz?

3

@DonAndresFCB jak to co robi? Rozsiada się wygodnie w podstawowej jedenastce

2

@supraomnes1 dzisiaj mamy wyebongo

1

@mientusek1407 Robercik to co najwyżej na śpo w 4312

2

@SantinoFortelos przejdź się po jakimś osiedlu i patrz w okna, powinieneś znaleźć kilka chętnych monitoringów osiedlowych, tylko musisz im zamontować ramę od okna na drzewie bo tylko tak monitorują

0

@AlwaysBlaugrana uja odbuduje jak tam nikt nie chce przychodzić, a magłaja z mentalem prześladują klub

0

@AmigoBlancos z jakiego powodu

2

@Jakchcesz ładnie się zapuściłeś dziadygo stara, nie to co ja gigachad 26l

0

@pt9 jak sika na stojąco to znaczy że nie rucha

1

@Jakchcesz leżąco

3

@Kidd to teraz już z górki do piachu

0

@Bamek94 https://forum.benchmark.pl/forum/9-komputery-zestawy-komputerowe/
Tu sobie załóż temat, napisz co masz, w jakiej rozdzielczości grasz itd

0

@Bamek94 albo czekać na 13 generację albo wziąć jakieś 12600k, przeskok będzie widoczny, tylko to już jest socket 1700

0

@Pawci023x
13-16 4222
17-20 4312
21-22 4231

1

@AlexDark00 za rozlane mleko i tak zapłacą + dojdą grzywny, może prace społeczne ;x

4

@AmigoBlancos było i dostaliście na dziurę 1:0 siuuuuuuuuuuuu

5

@Oskar00 za utratę wartości należy obarczyć @MesQueUnClub96

17

siema nazario, chodź się przywitasz z trybunami w barcy C

0

@Firestone tymczasem porozumienie - paszoł won do psg ;x

0

@Medium w doope, przecież pisze

0

@Azi napiwno miał wybór

8

@QQL5 wuj z inteligencją, byle beniza nie miała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?