Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama dokładnie tak, skończony brazol
0
@Comfortable_ ja
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12046353#comment-12046358
0
@marcinK0000 brazol skończony, terrorysta z rosario też, jak żyć
0
@MateuszGotowka99 żeby się potem nie zdziwili jak gavi nie przedłuży umowy
1
@AllBundy tylko pc
0
@LionelM95 the powahhh
0
@czółkovsky dudek - chyba jedyny hero który ma tylko jedną wersję xD
1
@AllBundy przyjaciół to ja mam na cmentarzu
1
Haller out, Adeyemi out, no i po vice ;x
0
@LionelM95 you dont know the powahhh
0
@VegetaPolska trzeba i tak czekać na shapeshiftera aż będzie grywalny xD
1
@LionelM95 w czym? ;x
3
@Sulimo neymar nurkuje, vinicius nurkuje, sterling nurkuje, a na koniec i tak mają liczby lepsze niż większość
0
@Kessie gdzieś mam pudło z moimi drawingami z db które robiłem za dzieciaka ;x
0
@Kessie zostańmy przy tych które wszyscy znają
https://cdn.wallpapersafari.com/83/67/xNBLlz.jpg
0
śmichy chichy z chelsea ale skład mają mocny, od obrony po pomoc, gorzej z atakiem
0
@Culer_1906 tak wkurzą że gavi zobaczy na skład i stwierdzi że nie przedłuży kontraktu bo jest enty w kolejce ;x
2
@Striker sweet home alabama
6
@Lola120 przyjaciół to ja mam na cmentarzu
32
@Striker nie wyhamowała? może wcale nie chciała? ( ͡° ͜ʖ ͡°) there's no accident
21
@Hubsao jak pokazałem takiemu jednemu jak skopiować fmsa, a on się zaczął odgrażać że przyjdzie wojem, na szczęście logłem w pore
0
@Janiama ciesz się że mi niechcący zdjęło kapitana z salaha przy robieniu transferów
0
@Fartlow nwctrinity
0
@Pawel13sz he has also promised messi that he will stay
0
@Ogorinho1974 jak ktoś z twojego podstawowego składu nie zagra, to wtedy wchodzi typ z ławki, masz na ławce kolejność gk, 1, 2, 3 - gk wchodzi tylko za gk, za tych z pola wchodzą wedle kolejności na ławce
0
@Ogorinho1974 na ławce jest? ;x
1
mówisz człowiekowi po ludzku to nie rozumie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12046353#comment-12046358
@MesQueUnClub96
0
@Encore a tu cyk mahrez ława bo łysy sobie wymyślił alvareza na ps
2
@Encore factos to są takie że moi punktują, a twoi nie somsiad
0
@Encore tak sobie tłumacz, to kiedy kończysz te fpl