Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle to tak jak salah którego też nie ma xD
0
najgorzej że mi przełączyło kapitana przy robieniu transferów i z salaha przeszedł na martinelliego ;f dobrze że ten drugi chociaż ukuł wczoraj ;d
0
no i salah brameczka
13
@Encore już nawet w spokoju zjeść nie można bo jakieś tiktokery chcą tiktoka nagrać
1
@MesQueUnClub96 jedyne punkty jakie trent będzie miał to te za wyjściowy skład
0
@Pewex świetną
1
@panczo odpuść, on tylko wkleja, czytanie zostawia innym ^^
0
@JimMorrisonFCB perisic jest na obronie? ;o
0
own goal back in action
2
@PatrychoO no w pierwszej części szybkich sztos
0
@Rust_Cohle too late ;x
0
zgadnijcie kto ma martinelliego w fpl hehe
3
ładnie lewy blokował bayern, a teraz blokuje nas na sparingach
0
@KmN na darmowym, jak zawsze
0
@AlwaysBlaugrana do więzienia owszem lepszy
0
panie ferdku, afera jest
https://static.jutarnji.hr/images/slike/2022/07/11/k_25430741_640.jpg
https://media-cdn.incrowdsports.com/973eab5d-fddf-4356-87d3-514c1d7e63b0.jpg?crop=1140%3A641%3Anowe%3A0%3A14&width=1280&height=1280&format=webp
https://assets.panshop.pl/503443/19334/7/1/6561/1645400152616a791f45f57.jpg
0
@Striker nie mogę przestać trafiać i tak już zostało
0
@marcin62 biurko na trytytkach
0
Nadszedł czas aby go odstawić.. ileż można grać tymi samymi kartami
https://zapodaj.net/images/d0d1c50c69286.jpg
teraz pora się pobawić innymi kartami
https://zapodaj.net/images/0d6ec9cade7cb.jpg
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@clyde a konkretnie underground 2
1
@MesQueUnClub96 zesrało się tam coś, nie idzie zalogować, nie idzie zmienić hasła, nic
0
@Mns21 tu nie ma co niestetyować, tu trzeba dzwonić
12
@Nazio87 2letnim*
0
@jacobFCB Brotherhood, Revelations i Black Flag top 3
1
@DonMatteo901 ehh.. kiedy człowiek otwiera pudełko po lodach, a tam koperek.. betrayal
0
@Dembouz1899 mendyego dali bo są niepełnosprytni
0
@Dembouz1899 żebyś się nie zdziwił jak dalej będzie "powtarzalne" co 2 dni xD
0
@GCBW a ty wiesz że w 3-4-1-2 są skrzydłowi?
5
Olać Alonso i grać 3-4-1-2, więcej transferów nie trzeba jeśli nie da się wyciągnąć topowego bocznego
1
słuchaj dani głupia sprawa, to z pumas to tylko żarty były nie?