5

od łba też się odbija jak od sęka, lewus is finished

0

Ale ten dembele chodzi kurłła

1

piłka się odbija od Lewusa jak od kłody, trzeba ściągać Messiego póki okienko otwarte jeszcze

3

ter statement już się popisuje

0

trochę pressingu i już ciepło majo

0

heniek nic się nie zmienił

0

@arasz1819 alternatywy nie dały rady to wraca szefito

0

@stone80 you dont know the powahhhhhh

0

@kamiVeB garcia once de gala? xDD

0

szawi znowu stawia na frenkiego, sprawdził wcześniej alternatywy i ewidentnie nie dali rady wejść w buty potężnego holendra

1

@Esteban_ skończy się po raz trzeci

1

@Rust_Cohle dalej płotki tu wrzucają jego wysrywy

1

nuta na dzisiejszy wieczór


4

@Pawel13sz and frenkie will directly tell barcelona to f off

4

@ViscaBarca123 gdzie strumyk płynie z wolna


2

@DarthVader69 wtedy by dołączył do dooku razem z qui gonem ;x

0

@Encore czysto było, gramy dalej

0

@Firestone ani to skrzydłowy, ani to środkowy pomocnik, ten sam przypadek co Coutinho i Griezmann, a bez pozycji to można grać najwyżej u łysego

0

Frenkie musi być twardy jak żelki z biedronki w swoim postanowieniu o zostaniu w Barcy, bo jak nie zostanie to jeszcze ten słabiak Bernardo tu przyjdzie i dopiero będzie.

2

City się skończyło

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

0

@Rust_Cohle biurko kupie miesiąc po monitorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LambiPL za miesiąc to go dopiero kupuje ;x

0

monitor płaski czy monitor zakrzywiony i dlaczego?

0

@AnnaMarianna albo wpisz sobie cory chase, aktorka z wyrzeźbionym brzuchem
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AnnaMarianna no ten tatuaż ostatni na szyi do dupy, ale mówię o ciele

0

@AnnaMarianna sheeya fajna

1

@FCB_dimiC ten od ps to marna imitacja tego od xboxa ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?