Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AnnaMarianna no ten tatuaż ostatni na szyi do dupy, ale mówię o ciele
0
@AnnaMarianna sheeya fajna
1
@FCB_dimiC ten od ps to marna imitacja tego od xboxa ;x
1
@ElTomas w united piłeczka chodzi za ten haga
0
przypominam że Sevilla straciła dwóch podstawowych środkowych obrońców, a Arsenal jak zwykle zrobi przysiad w lidze ;x
0
@JaroCoach mats, pique, busquets, roberto, pjanic, depay
2
@Suzu moszna?!
0
@AlexDark00 a depay 25 goli i 8 asyst w 21/22 ;x
1
@Rust_Cohle co tam podpórka
2
@sonek wystrugane z drzewa w klasztorze shaolin, metodą prastarych mnichów
0
@Survier z Ferrana to taki LS jak z koziej dupy trąba
5
@bartas97 193 i nawet mi was nie żal
0
https://zapodaj.net/images/db09c4d64d23c.jpg
why not? :)
zmienić może się chyba tylko ten Alonso za Desta, FDJ na ŚO jeśli Azpi nie przyjdzie, a Torre pewnie i tak będzie w Barcy B więcej siedział
3
@FC1899Barca no tak, klasyg
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/zginales-niestety-tak-ale-przezylem-epoka-lodowcowa-era-dinozaurow.jpg
5
@Culer_1906 idealne miejsce dla puiga na emeryturke, bo kariera już dobiega końca ;x
0
@FCB_dimiC no ale dej linka żebym wiedział czego nie oglądać
0
@Profesorek nie
6
zabłądziłem na yt xD
2
@Danny Gaucho no to za ojczyzne
0
@MSN30 już moszna?
2
@PatrychoO Culers bez r
0
@Xavi słuchaj gościu, albo przywozisz wszystkie trofea albo możesz się już na bambie nie pokazywać
4
@lampa16 co to znaczy czy daje radę jeszcze? xD grafika miód malina
22
Gepardzie Rometo ty się zastanów, ty oszukałeś 40 milionów Polaków
0
@patryk355 panie, transfery już zrobione to co pan tam chcesz zmieniać
2
@jacobFCB cicho mówisz? a otworzyć teczkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Jakchcesz dobrze że mi baba miesiąc temu wyjechała przed passeratti
4
@Azi ostatni raz się tak uśmiałem jak mnie wczoraj zatrzymali bo przeszedłem przez ulicę nie po pasach, na szczęście zapodałem bajerę że na drugie mam bieda i tylko upomnienie
0
@Rl9k1nG w uta albo grasz regularnie, albo nie grasz wcale/grasz z miernym składem
0
@Danny Gaucho za salaha to jeszcze aguero powinien być