Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi564 mają 3 świetnych środkowych obrońców, a jeszcze ponad miesiąc okienka
0
@Kozinho. Narazie to stracili Rudigera i Christensena, Azpi po złości pewnie nie puszczą więc zostaje im Koulibaly, Silva i Azpi na śo, czy to jest rozmontowana obrona? nope
0
@Rust_Cohle a w fifie to Kimmichem wgl nie grasz bo nie ma tempa
0
@Rust_Cohle równie dobrze mogę napisać że Alaba nie jest LO, bo teraz gra na ŚO ;x
0
@FCB24 to że w tej chwili tam nie gra nie znaczy że nie jest PO, po prostu więcej daje w pomocy
2
Aktualnie najlepsi PO na świecie? Cancelo, Trent, Kimmich - zakładam że nieosiągalni, kto dalej?
9
John Wick 4, 24 marca 2023
2
@tristan87 rura zmiękła co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@jacobFCB bi
to teraz ja, słowo klucz - webster
7
@Kgorecki2500 a po polsku kurłła nie łaska
1
@Pawel13sz ah shit, here we go again
0
@negreanu coś ty, ten nie popuści, poza tym bierze udział w story z theorym
1
@negreanu bzdura pod publiczkę bo niedawno miał aferę z sekretarką czy cuś, o piniendze sponsorów chodzi
2
@Danny Gaucho terrorysta z madery in the mud
0
@Hubsao zeszła mu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
To może w końcu po tego Thiago Silve pójdziemy, 10 lat za późno ale wuj tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) rodzinę chyba już wykarmił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@JohnnyBarca bzdura pod publiczkę bo niedawno miał aferę z sekretarką czy cuś
2
@AlexDark00 może Alvesa jeszcze nie podpisali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
No ta, 31letni Inigo 30-50mln, a o niebo lepszego 32l Azpilicuete myśleli że wezmą za 10mln czy nawet jeszcze mniej? xD
10
@Janiama ostatni raz to w 21/22
7
@PatrykBarca profesor? chyba rehabilitowany
41
50mln to można dać za najlepszego napastnika świata któremu został rok kontraktu, a nie za Inigo któremu został rok kontraktu
3
Transfer Inigo? A więc to o to chodziło z tym okienkiem jakie się nie zdarzało nawet w trybie kariery..
3
Inigo? Ja nie o takie Barcelonem walczyłem
2
@kryhaa one fajne są, zapytaj Daria
1
@Cwaniak4 w sumie warto też dodać z jakiego powodu
0
@DonMatteo901 wypadki się zdarzają, czasem ktoś wypadnie za burtę, a 10 patyków piechotą nie chodzi
1
@draxidox masz szczęście że oshee niebieskie, bo już miałem teczkę otwierać
0
@MesQueUnClub96 kogo?