0

@messi564 mają 3 świetnych środkowych obrońców, a jeszcze ponad miesiąc okienka

0

@Kozinho. Narazie to stracili Rudigera i Christensena, Azpi po złości pewnie nie puszczą więc zostaje im Koulibaly, Silva i Azpi na śo, czy to jest rozmontowana obrona? nope

0

@Rust_Cohle a w fifie to Kimmichem wgl nie grasz bo nie ma tempa

0

@Rust_Cohle równie dobrze mogę napisać że Alaba nie jest LO, bo teraz gra na ŚO ;x

0

@FCB24 to że w tej chwili tam nie gra nie znaczy że nie jest PO, po prostu więcej daje w pomocy

2

Aktualnie najlepsi PO na świecie? Cancelo, Trent, Kimmich - zakładam że nieosiągalni, kto dalej?

9

John Wick 4, 24 marca 2023


2

@tristan87 rura zmiękła co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@jacobFCB bi

to teraz ja, słowo klucz - webster

7

@Kgorecki2500 a po polsku kurłła nie łaska

1

@Pawel13sz ah shit, here we go again

0

@negreanu coś ty, ten nie popuści, poza tym bierze udział w story z theorym

1

@negreanu bzdura pod publiczkę bo niedawno miał aferę z sekretarką czy cuś, o piniendze sponsorów chodzi

2

@Danny Gaucho terrorysta z madery in the mud

0

@Hubsao zeszła mu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

To może w końcu po tego Thiago Silve pójdziemy, 10 lat za późno ale wuj tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) rodzinę chyba już wykarmił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@JohnnyBarca bzdura pod publiczkę bo niedawno miał aferę z sekretarką czy cuś

2

@AlexDark00 może Alvesa jeszcze nie podpisali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

No ta, 31letni Inigo 30-50mln, a o niebo lepszego 32l Azpilicuete myśleli że wezmą za 10mln czy nawet jeszcze mniej? xD

10

@Janiama ostatni raz to w 21/22

7

@PatrykBarca profesor? chyba rehabilitowany

41

50mln to można dać za najlepszego napastnika świata któremu został rok kontraktu, a nie za Inigo któremu został rok kontraktu

3

Transfer Inigo? A więc to o to chodziło z tym okienkiem jakie się nie zdarzało nawet w trybie kariery..

3

Inigo? Ja nie o takie Barcelonem walczyłem

2

@kryhaa one fajne są, zapytaj Daria

1

@Cwaniak4 w sumie warto też dodać z jakiego powodu

0

@DonMatteo901 wypadki się zdarzają, czasem ktoś wypadnie za burtę, a 10 patyków piechotą nie chodzi

1

@draxidox masz szczęście że oshee niebieskie, bo już miałem teczkę otwierać

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?