Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore chcą mentala, ale on nie chce zostać, chcą frenkiego, ale on nie chce przyjść
xD
0
@MesQueUnClub_87 Statham się skończył
3
@Pilka_jest_okragla najwybitniejszy napastnik miał bana bodajże 4miesięcznego
1
@OnlyCules tak samo mówiły madryciaki po przegranym klasyku ale my wiemy lepiej, lewy out, tylko babinktoniara
1
@barcelonaLM not even started
0
@gumaz co łaska
1
@pt9 napiwno
0
@escarabajo kasztanki tiki taki i malaga a nie jakieś forumowe tik taki
25
Lewus nie szczela, gówniara z paletkom znowu gurom
0
@Drozdu7 hyper x cloudy są pod wszystko i są git
34
Dla Niemca to strzelał
0
@Sau_Ron harego magłaja?
0
@kodi77 passat b8
2
@Gwyn zaspoilerowałeś całą trylogię, elemelent ci nie wybaczy xD
0
@VegetaPolska wielgas dalej jest
0
@Kitek1640 co jest kurde, noc jest kurde
4
a ci znowu z tym frenkim.. xD
https://zapodaj.net/images/53d6d1e06c5a9.jpg
0
@draxidox 8 butelek 2l jakieś 50zł xD
3
@rk no nie wiem, może nie ściągać piłkarzy dopóki nie sprzedadzą zbędnych? xD
1
@Suzu missed the part where thats frenkie problem
2
@Cule1234 mają tupet po tym wszystkim co odstawili
1
@Pawel13sz z kounde jest 5 środkowych obrońców nie licząc szamana, z inigo by było 6, a frenkiego tam ostatnio jeszcze wystawiał, powtarzam - garcia in the mud ;x
2
@Pawel13sz garcia in the mud
1
To w końcu ile tych meczy kurłła
https://zapodaj.net/images/278629bd7d686.jpg
https://zapodaj.net/images/1ab138536595f.jpg
https://zapodaj.net/images/f80e682e9f44b.jpg
xD
0
@Czak18 jaśniej - podałem ci tytuł najlepszej gry z dragon balla, jest to gra na ps2, jak nie masz konsoli to musisz pobrać emulator PS2 i grę
0
@Czak18 emulator PS2 + budokai tenkaichi 3 i 0 potrzeb
0
@Malkey95 nie
15
@GeraltzKatalonii nie, polecą płetwy
5
@parpe u mnie koń zwalony więc 0 potrzeb, przypominam koń zwalony
1
@dawidor9 gruba na bramke