1

@Encore chcą mentala, ale on nie chce zostać, chcą frenkiego, ale on nie chce przyjść
xD

0

@MesQueUnClub_87 Statham się skończył

3

@Pilka_jest_okragla najwybitniejszy napastnik miał bana bodajże 4miesięcznego

1

@OnlyCules tak samo mówiły madryciaki po przegranym klasyku ale my wiemy lepiej, lewy out, tylko babinktoniara

1

@barcelonaLM not even started

0

@gumaz co łaska

1

@pt9 napiwno

0

@escarabajo kasztanki tiki taki i malaga a nie jakieś forumowe tik taki

25

Lewus nie szczela, gówniara z paletkom znowu gurom

0

@Drozdu7 hyper x cloudy są pod wszystko i są git

34

Dla Niemca to strzelał

0

@Sau_Ron harego magłaja?

0

@kodi77 passat b8

2

@Gwyn zaspoilerowałeś całą trylogię, elemelent ci nie wybaczy xD

0

@VegetaPolska wielgas dalej jest

0

@Kitek1640 co jest kurde, noc jest kurde

4

a ci znowu z tym frenkim.. xD

https://zapodaj.net/images/53d6d1e06c5a9.jpg

0

@draxidox 8 butelek 2l jakieś 50zł xD

3

@rk no nie wiem, może nie ściągać piłkarzy dopóki nie sprzedadzą zbędnych? xD

1

@Suzu missed the part where thats frenkie problem

2

@Cule1234 mają tupet po tym wszystkim co odstawili

1

@Pawel13sz z kounde jest 5 środkowych obrońców nie licząc szamana, z inigo by było 6, a frenkiego tam ostatnio jeszcze wystawiał, powtarzam - garcia in the mud ;x

2

@Pawel13sz garcia in the mud

0

@Czak18 jaśniej - podałem ci tytuł najlepszej gry z dragon balla, jest to gra na ps2, jak nie masz konsoli to musisz pobrać emulator PS2 i grę

0

@Czak18 emulator PS2 + budokai tenkaichi 3 i 0 potrzeb

0

@Malkey95 nie

15

@GeraltzKatalonii nie, polecą płetwy

5

@parpe u mnie koń zwalony więc 0 potrzeb, przypominam koń zwalony

1

@dawidor9 gruba na bramke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?