Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 dodaj xD możesz się pomylić o 5k
0
@MesQueUnClub_87 zgadnij lepiej ile na fakturze było xD
0
guess who's back
https://zapodaj.net/images/980e7fca535cf.jpg
0
@MarcinVeB10 świetna giera
0
@sokot "wcisnąć" - zdaje się że sam dopytywałeś o dokładnie takiego samego jak ja kupiłem ;f
"a teraz widze ze jak się nie zainteresowałem to jakieś "wszysto jasne i wykazywanie błędów" - poprosiłeś o pomoc i ją dostałeś, a teraz wyciągasz prywaty na forum i po co? ;f
"Już zauwązyłem na polubieniach że masz zadre ;)" - to że w innym temacie się zgadzamy nie znaczy że w innym ci czegoś nie wytknę gdy zobaczę że piszesz głupoty, proste
2
@sokot "uwarzasz" no i wszystko jasne xD najpierw piszesz mega piach, a potem w sumie się zgadzasz że 7/10 xD
0
@Jakchcesz to chyba - a nie +
3
@sokot Nie mogą żądać obniżenia pensji od nikogo jeśli robią tyle transferów za TAKĄ kasę ;x
24
@msmsms ty odstaw te biopaliwa, dobre?
0
@NsKi dokładnie, teraz już nie mam lagów w m1 więc mogę bezproblemowo zamykać shopy na wolnym i bić rybaków
1
@shahman ludzie dla których już nie ma nadziei
0
@Striker ale ich przyjścia nie zależały od de jonga ;x
0
@Janiama > Silva
>Realny
Wybierz jedno
0
@Janiama weźmie co popadnie, co w rączki wpadnie i da długą na samolot
1
@Pewex >wygląda dobrze
>czarne targaryeny
Wybierz jedno
2
@MesQueUnClub96 jak nie będzie Amaro to kij w to
1
@MesQueUnClub96 chyba ty
0
@Gaucho araujo-christensen-kounde
+ pique-garcia a ma być jeszcze azpi + frenkie tam zaczyna pogrywać
11
@Gaucho my już mamy za dużo nawet na formacje z 3 śo
3
@ini_barca bo go nie stać
0
@Pilka_jest_okragla albo zostanie albo zostanie
3
@El dominatore
0
@macio_944 xD
@wpwelement
0
Jakie teraz są najlepsze samochody prosto z salonu do 100k?
0
@Medium i dont even know who is this
5
@Rl9k1nG mbappe
1
@Kapitan hawk pics or didnt happen
0
@Pawci023x drewniak
0
@Rust_Cohle jak ty przestaniesz grać po 3 kolejce
1
@Pawci023x jeszcze mi się sufit na głowę nie spadł