0

@MesQueUnClub_87 dodaj xD możesz się pomylić o 5k

0

@MesQueUnClub_87 zgadnij lepiej ile na fakturze było xD

0

0

@MarcinVeB10 świetna giera

0

@sokot "wcisnąć" - zdaje się że sam dopytywałeś o dokładnie takiego samego jak ja kupiłem ;f
"a teraz widze ze jak się nie zainteresowałem to jakieś "wszysto jasne i wykazywanie błędów" - poprosiłeś o pomoc i ją dostałeś, a teraz wyciągasz prywaty na forum i po co? ;f
"Już zauwązyłem na polubieniach że masz zadre ;)" - to że w innym temacie się zgadzamy nie znaczy że w innym ci czegoś nie wytknę gdy zobaczę że piszesz głupoty, proste

2

@sokot "uwarzasz" no i wszystko jasne xD najpierw piszesz mega piach, a potem w sumie się zgadzasz że 7/10 xD

0

@Jakchcesz to chyba - a nie +

3

@sokot Nie mogą żądać obniżenia pensji od nikogo jeśli robią tyle transferów za TAKĄ kasę ;x

24

@msmsms ty odstaw te biopaliwa, dobre?

0

@NsKi dokładnie, teraz już nie mam lagów w m1 więc mogę bezproblemowo zamykać shopy na wolnym i bić rybaków

1

@shahman ludzie dla których już nie ma nadziei

0

@Striker ale ich przyjścia nie zależały od de jonga ;x

0

@Janiama > Silva
>Realny
Wybierz jedno

0

@Janiama weźmie co popadnie, co w rączki wpadnie i da długą na samolot

1

@Pewex >wygląda dobrze
>czarne targaryeny
Wybierz jedno

2

@MesQueUnClub96 jak nie będzie Amaro to kij w to

1

@MesQueUnClub96 chyba ty

0

@Gaucho araujo-christensen-kounde
+ pique-garcia a ma być jeszcze azpi + frenkie tam zaczyna pogrywać

11

@Gaucho my już mamy za dużo nawet na formacje z 3 śo

3

@ini_barca bo go nie stać

0

@Pilka_jest_okragla albo zostanie albo zostanie

3

0

0

Jakie teraz są najlepsze samochody prosto z salonu do 100k?

0

@Medium i dont even know who is this

5

@Rl9k1nG mbappe

1

@Kapitan hawk pics or didnt happen

0

@Pawci023x drewniak

0

@Rust_Cohle jak ty przestaniesz grać po 3 kolejce

1

@Pawci023x jeszcze mi się sufit na głowę nie spadł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?